Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Q10 csökkenti a ráncokat a szem körüli érzékeny területen, ahol a vékony bőr leginkább ki van téve azok kialakulásának. Az UVA/UVB védelemmel ellátott készítmény védi a bőrt a napsugarak által okozott káros hatások ellen. A könnyű és tápláló szemránckrém könnyen felszívódik, és selymessé varázsolja a bőrt.

Nika91

2018. szeptember 22.

Nivea fan vagyok, de nem annyira jött be. Igazából még csak megelőzésként vettem, úgyhogy nem tudom mennyire segít a ráncokon. Nem szívódott be teljesen, sminkelni nem tudtam rá és amikor melegebbre fordult az idő, lefolyt az arcomról...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

rosacea

2018. június 29.

Soha többet. Szétmarja a szemem. Próbáltam nagyon óvatosan kenni, hogy véletlenül se kerüljön a szemembe, de így is csípett, le kellett mosni. Kézkrémként végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

Marcsi66

2016. október 3.

Elfogyott a szokásos szemránckrémem,ezt kaptam valakitől és előkotortam,,,,,,,,,,,ez borzasztó,sminkelni tuti h nem lehet rá,zsíros.Ami ennél is rosszabb,irritál,csíp,egyfolytában könnyeztem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 3.

kabocika

2016. szeptember 5.

Ami pozitívum, hogy nem irritál, de semmi hatása nincs sajnos (nem csökkenti a karikákat, pláne a ráncokat és még csak nem is hidtratál megfelelően)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

dandy

2016. március 25.

Már egy ideje használom, a szemem környéke nem ráncos, inkább karikás, fáradt, kicsit petyhüdtebb szokott lenni. A karikákat halványította, a bőr is feszesebb lett. Nem tudom, hogy a nagyobb ráncokkal hogyan birkózna meg.... de ha puffadt szemmel ébredek pillanatok alatt helyreteszi és ezt nagyon szeretem.
Kellemes, niveás illatú, pont jó az állaga, nem sűrű, nem folyékony, gyorsan felszívódik, nem hagy semmilyen nyomot, nem irritál, jól sminkelhető rá. Újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

Bogyika89

2016. március 25.

Tulajdonképpen nem használ semennyit sem. A legkevésbé sem akar beszívódni, ha megpróbálom enyhén!!! elkenni akkor pillanatokon belül fehér gumi-szerű "csimbókokat" sodorgatok a szemem körül! :D Ha viszont nem próbálom beledolgozni a bőrömbe akkor egy hófehér réteg fedi a bőröm ami beleül a (pont ezért vásárolt) apró ráncaimba és kiemeli azokat... Az illata nem megnyerő, ráadásul enyhén csíp is. Végül azért adok két csillagot ( és nem egyet ) , mert nincs viszonyítási alapom, ez volt az első szemkörnyékápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

MissC

2015. október 28.

Most komolyan, van ennél feleslegesebb dolog? Én a 20. születésnapomra kaptam egyet, persze csak viccből, de gondoltam, hogyha már van ilyenem, akkor használom... de még az én kisebb ráncaimmal sem csinált semmit, szóval nem tudom, hogy az idősebbeknek milyen alapon használna bármit is.
Hogyha egyszer ilyesmire lesz szükségem, akkor tuti, hogy nem ezt a krémet fogom választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

narancsfavirág

2015. április 13.

Jól lehet rá sminkelni, valamennyire hidratál, de látványos hatást nem tapasztaltam. Szerencsére a szememet nem irritálta, pedig elég érzékeny bőröm van. Elhasználom, ami még van, de legközelebb kipróbálok valami mást.

Update: ami késik, nem múlik, a tubus vége felé nekem is csípte a szemem környékét, úgyhogy nem használtam el végül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

kalmaniki

2015. február 19.

Mintát használtam el belőle. Borzalmasan könnyezett tőle a szemem, irritációt okozott, ezen felül nagyon zsíros krém, nehezen szívódik be a bőrbe, így sminkelni is képtelenség rá. Ennyi elég volt belőle, sőt még sok is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

dental

2015. február 6.

Több éve ezt a szemránckrémet használom, minden reggel nedves bőrre, kívülről befelé felkenve. Közben próbáltam más krémeket is, de azok zsíros, fényes felületet hagytak, ez viszont nem látszik. És ráncok sem. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 6.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Pimpinella Anisum Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ánizs kivonat. Hatásos antioxidáns és baktériumellenes anyag, azonban a benne lévő illatanyagok bőrirritációt és fényérzékenységet okozhatnak, így érzékeny bőrűeknek jobb kerülni. Az összetevővel "Bioxilift" márkanéven is találkozhatunk, mely a Beirsdorf kommunikációjában az ánizs 100%-ban természetes kivonata. A Beiersdorfhoz közeli kutatások szerint a Bioxilift képes a bőrt ellazítani, azaz "botox" szerű hatása révén simítja a ráncokat.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.