Qianyu

Ár:   390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kínai üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MrsWolf, Módosítva: 2016. december 21.

Kiszerelés:   13,5 g
Lelőhely:   kínai üzletek

6 szemhéjfestéket és 2 pirosítót tartalmazó paletta

MrsWolf

2016. december 14.

Egy eurós boltban vettem 390 Ft-ért. Szerintem tök jó. Szép, pigmentáltak a színei, ecsettel is könnyű felvinni. RdeL Young szemhéjalappal egész nap kitart, nem mozdul el, nem ül be a ráncokba, nem csomósodik össze. Nekem a képen a jobb alsó van meg. Gyönyörű pirosító van hozzá, felül a nagyobb világos szín pedig simán jó szemre és highlighternek is :) Nekem tetszik, az illata is szuper, az összetevők is jók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.