Quiz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2014. április 25.

Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Sminkek szájra

10 órán át tartó ajakszínező.

Kiszerelés: 10 ml

Marshmallow8

2016. február 5.

Tényleg extra tartós, még másnap se tudtam levakarni buli után. És a színe is nagyon pigmentált! Nekem bejött! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

rozsanyica

2015. június 12.

Először is: ha valaki ilyet még lát valahol (úgy vettem észre, kifutó darab) akkor feltétlenül vegye meg! Akciósan láttam a fodrászkellékes szaküzletben, és gondoltam, megér egy próbát. Nekem nagyon bevált, mert a felkenéskor vizes-zselés állag megszárad, és gyönyörű, evés-ivást bíró színt kapunk. Száj korüli ráncocskákba nem mászik ki, igazából meg sem mozdul, órák múlva nagyon minimális kopás érzékelhető. Én kb. naponta használom, az én számat nem szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

orsipanka

2014. november 21.

Nagyon jó! És csak 500 Ft. Inkább rúzs-párti vagyok, de ez egyértelműen a kedvenc szájfényem.
A pink van meg, erőteljes szín, ha megszárad matt lesz és tartós is. Nagyságrendekkel jobb, mint az Essence (már megszüntetett) hasonló terméke, annak olyan íze volt, hogy mindig lenyaltam. Azt nem tudom, hogy rendszeres használat mellett szárít-e mert csak alkalmakra használom a színe miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Caprylyl Glycol

Sorbitol h 1 1