Quiz

Ár:   250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fayless, Módosítva: 2013. július 19.

Lelőhely:   százforintos boltok

Többféle színben kapható.

Kiszerelés: 6 g

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

fayless

2013. július 17.

Nagyon gazdaságos, hiszen 6 gramm csak 250 Ft-ba került a Corvin Mozi mögötti Euroshopban, viszont porzik...ami azt jelenti, hogy csak szemhéjalapozóval ajánlatos felvinni. Enyhén csillogó, nagyon szép színt és fényt ad a szemhéjnak. Szerintem érdemes beszerezni, mert highlighternek is lehet használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Emolliensek: Petrolatum, Isocetyl Stearoyl Stearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Parabének: Ethylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Ultramarines, Red 6 / CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Ethylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.