Quiz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Veruska, Módosítva: 2012. január 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Ajakápolók

Az egyedülálló formula garantálja a tápláló és védő hatást. Az E-vitamin komplex késlelteti az öregedés hatásait, simítja és regenerálja a finom ajakbőrt. Gyümölcs illattal.

Hecate

2018. június 9.

Megajándékoztak ezzel. Elárulom van Quiz termék amivel elégedett vagyok és ez a kozmetikumuk is olcsó, sajnos nem tudtam megkedvelni. Nagyon mű. Nehezen sikerült felkenni, aztán mintha egy ragacsos, vékony filmréteg lett volna a számon. Úgy tapasztaltam hidratálás helyett szárított. Előtte Labellot használtam és mivel tudtam ezt százforintos boltokban lehet kapni, ezen termék miatt sokáig úgy véltem az olcsó ajakírek nem érnek semmit. Később viszont elém sorodt az élet olyan kedvező árú ajakápolókat, amikkel elégedet vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

jetroh

2014. április 26.

Jó ez:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

Jó ez:D

Ella

2014. április 11.

Ebből anno vagy 5-öt vett anyukám, de pont ellenkező hatása van: sajnos minél többet kentem vele a számat, annál inkább szétrepedt. Hiába olcsó, de nem tudok rá jó értékelést adni. Még nosztalgiából sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

boglarka88849

2012. július 17.

Ajándékba kaptam a narancssárgát; már az összetevők elolvasásakor leolvadt az arcomról a mosoly, miután pedig csekkoltam, hogy az egész "ajakápolónak" műanyag kinézete van, és kenhetetlen(nem próbáltam ki, csak szemre néztem), természetesen azonnal a kukába dobtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

cseresznyevirág

2012. július 17.

barátnőmmel viccből vettük ezt az ajakápolót, és ár- érték arányban tökéletes, bármit is tartalmaz...az illata is jó és nem szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Emolliensek: Petrolatum, Paraffin, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, D-Limonene
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ultramarines
Tartósítószerek: Methylparaben

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.