Radox

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SexyBeauty, Módosítva: 2014. január 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

Sminkakademia

2015. november 22.

Szerintem kicsit drága, de ennél tartósabb illatú tusfürdőm még sosem volt. Az egész lakásban érezni az illatát, ha ezzel tusol nálunk valaki. Igaz, nem ez az illat van meg nekünk, de szerintem általánosságban nagyon jók a Radox termékek. Nem szárít és nagyon jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Nyufika

2015. július 20.

Eredetileg a páromnak vettem, mert egy kicsit fiús az illata, de én is szoktam időnként használni. Ilyen jól habzó termékkel még sosem találkoztam és valóban lazítja az izmokat. Hát és vállfájáskor mindig ezzel zuhanyozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

victorika

2014. november 21.

Szeretem az illatát és a hatását is! Jót tesz hétvégén a fájó, feszülő izmoknak, és nem mellesleg nagy és kemény habot csinál, így tényleg élmény a habfürdőzés!

SexyBeauty

2014. március 3.

Jól habzik,engem nem szárít úgymond nincs gond vele.Viszont szerintem büdös.Nagyon nem jött be az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Hidratálók: Sodium Lactate, Propylene Glycol, PEG-40, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.