Radox

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SexyBeauty, Módosítva: 2014. január 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

Mimózakivonatot tartalmaz.

gyula1971

2019. május 8.

Nagyon jó, sűrü állagú termék. Igazi relax élménnyel. Már nem nagyon kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 8.

Nagyon jó, sűrü állagú termék. Igazi relax élménnyel. Már nem nagyon kapható.

Szityike

2018. február 19.

Csodás, kellemes, rószaszínes- lilás illat. Szuper habzás. Gyors ellazulás és maximálás relaxálás...
Nekem nagyon tetszett, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Nekem nagyon tetszett, csak ajánlani tudom! :)

lucimuci77

2014. június 4.

Nagyon jó! Én csomagban jutottam hozzá,ami egy tusfürdőt és egy habfürdőt tartalmazott.Nagyon olcsó volt,és a csomagolása is ízléses. Szuperül habzik,mesés illata van. Az én bőrömet nem szárítja,de a biztonság kedvéért testvajat használok utàna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 4.

zsazsa

2014. február 21.

Erre is azt tudom mondani, hogy csomagban megéri megvenni, jól habzik, ennek jobban tetszik az illata, de engem ez is szárít sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

SexyBeauty

2014. január 4.

Nagyon jó az illata,sokáig érezni,kevés is elegendő belőle a fürdővízbe.:) Az ára is jó 820Ft körül van,500ml-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Hidratálók: Sodium Lactate

Színezék. Lilás piros.