Ralph Lauren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Vivi1990, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Illatjegyei: uborka,sárgadinnye,mandarin,zsálya,geránium,bazsalikom,pézsma,fás jegyek,bőr

Vivi1990

2017. június 12.

Páromnak rendeltük NOTINO-ról, ott érte meg számunkra a legjobban. Imádom az illatát. Ha befújja magát és elmegy még órák múlva is érezni az illatot a lakásban. 2 fújás bőven elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Lapo

2017. május 1.

Az elegáns úriemberek sport illata.. használtam sokáig, bár nem tartom magam úriembernek :D Ennek ellenére nagyon szerettem.. Szerintem a fiatalok nem értékelik képességét, ami egyébként igazán egyedülálló.. úgy tud SPORT ILLAT lenni, hogy közben alapvetően magával hordozza a patinát és eleganciát.. 40 év fölött ajánlanám, de én is hordtam 25 évesként.. szóval nem egy megosztó öregúr illat.. egyszerűen van benne valami különös összetevő ami miatt a mai illatokhoz szokott tinik nem kedvelik.. nem is baj ez.. van nekik bőven más.. így meghagyják az uraknak ezt az illatot.. A Polo sorozat egyik legjobbja..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

HGergo

2016. január 8.

Egyszer ajándékba kaptam és rendkívül szerettem. Nagyon elegáns és tartós. Azóta változott az ízlésem, csak azért nem használom, máskülönben a kedvencem lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

goyamaduer

2015. április 20.

Éveken keresztül használtam kék Polo-t, és semmi nem tudott labdába rúgni mellette. Férfias, sportos, de elegáns, bazsalikomos "zöld" illat. Hosszan megmarad a bőrön, nagyon tartós és végtelenül kellemes. A nők imádtak szaglászni. :) TELITALÁLAT. Azt hiszem, lassan be kell megint szereznem egy üveggel, mert hiányzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 20.

Anthaval

2015. február 21.

Páromnak vettem karácsonyra. Habár egy alapjáraton rendkívül sármos férfiról van szó, ez az illat még ellenállhatatlanabbá, macsósabbá varázsolja. Az illat egyébként igazi gentlemanként viselkedik. Először bemutatkozik, kezet csókol, egy idő után finoman szájon csókol majd a nap végére már ellopta a szívedet. Tökéletes választás a mindennapokra is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

CalMag

2015. január 20.

Ez számomra sokkal kellemesebb mint az Armani Gio-ja.

Aki nem szeretne tucat illatot,annak tudom ajánlani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Ez számomra sokkal kellemesebb mint az Armani Gio-ja.

Aki nem szeretne tucat illatot,annak tudom ajánlani!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Isoeugenol, Citral, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol