Ralph Lauren

Ár:   $84 és $110   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HuAnita, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   $84 és $110
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák, drogériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejjegyek: körte, rebarbara, fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, narancsvirág, török rózsa

Alapjegyek: szantálfa, mogyoró, fás jegyek

Ár: 11.900,- Ft , Eladó: Monika198701
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy foxpost
Ralph Lauren Woman  EDP 10 ml roll-on
Ár: 4000 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes bolti, dobozzal, Helyszín: Budapest, fizetés: kp, előre utalás, személyes átvétel, foxi, posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Linett21

2021. október 9.

Éles, karcos, savanyú, félkész, kicsit elcsépelt. Ezek a jelzők jutnak róla eszembe, akárhányszor magamra fújom. Csalódás ahhoz képest, amit az összetevői alapján vártam, de mindig fenntartom, lehet csak az én készülékemben (orromban, bőrömben) van a hiba.
Ez egy alapvetően friss, gyümölcsös-fehérvirágos illatka, mindenképp melegebb időjáráshoz, melyben elsősorban a pengeélesre hangolt tubarózsa és narancsfa virága küzd folyamatosan egymással a figyelemért úgy, hogy közben a fejillat igen fanyar gyümölcsössége asszisztál harcukhoz.
Inkább lineáris, gyenge-közepes tartóssággal (kb. 3 óra). Semmi egetrengető, újabb fehérvirágos tucatillat. Nem tűnik ki, sajnos, semmivel a parfümtömegből.
És viselése közben nekem folyamatosan hiányérzetem van. Mintha a hivatalosan megadott jegyei közül pár nem is lenne benne (pont azok, amitől szerintem érdekes lehetne, amiket vártam). A fejillatban én a körtét hiányolom, a szívillatban a felsorolt török rózsát és az alapjegyek között az ígért mogyorót. Utóbbit nagyon, szinte csak emiatt ruháztam be ebbe az újabb 'szokásos fehérvirágos' illatba. Az alapjegyek mondjuk, a mogyoró nélkül se nagyon vannak jelen, szantálfát sem sikerült benne felfedeznem; a virágok lecsengésével az illat is huss...
Lehet, csak az a baj, hogy tényleg nincs most idénye, elteszem tavaszra újraviselni, hátha.
Azoknak, akik szeretik a Chanel Chance, az Armani My way, D&G L'imperatrice, vagy a Valentino Voce viva-jellegű vonalat, talán egész jó alternatíva lehet. De ők se így, ősszel próbálgassák szerintem.
Ez így nekem egyelőre, sajnos, csak 2 csillag; aztán meglátjuk, hogyan muzsikál, ha újra melegszik az idő...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 9.

Monika5

2018. május 10.

Februàrban voltam Amerikában és ott volt lehetőségem megszagolni ezt a mennyei finom új Ralph Lauren illatot.
Sajnos nem vettem, bíztam benne hogy hamarosan hozzánk is elér, de nagyon lassan akar jönni.
Hazafele a reptéren az egyik polcon volt 2db belőle mire visszamentem fel óra mulva már egy db sem volt belőle,ez azért sokat elárul arról, hogy milyen finom parfüm.
Még mindig az emlékezetemben van, fűszeres -nőies, egyszerre elegáns és fiatalos.
Engem elragadott!Nem tudom semmihez sem hasonlítani, mostanában nem jött ki ilyesmiféle hasonló illat.
Ez egyedire sikeredett!
Várom Magyarországra nagyon!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Ez egyedire sikeredett!
Várom Magyarországra nagyon!!!

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.