Rasasi

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilviakiralyno, Módosítva: 2014. november 2.

Unisex illat

Fejillat: fűszerek, bergamott, agarfa

Szívillat: rózsa, sáfrány

Alapillat: szantálfa, agarfa, pézsma, ámbra

fenyecset

2016. október 28.

Egy remek, kiegyensúlyozott, elegáns, diszkrét, nem kiabáló kompozíció. A sáfrány, a rózsa, a fűszerek és az oudh nagyon jó arányban van jelen ebben a a kifejezetten keleti, misztikus hangulatot hordozó kompozícióban. Szerintem uniszex, de tisztában vagyok vele, hogy sok férfitársam vitatná ezt. Az arab parfümök világában ami uniszex, az rendszerint a nyugati férfiízlés számára nőies, ezt nem is vitatom el. De gustibus. A sáfrány és a rózsa meghatározó a a fűszeres jegyekkel, az alapot pedig a fás, meleg, szívet-lelket melengető akkordok teszik teljessé. Hűvös napokra kifejezetten ajánlott, de más évszakokban is abszolút hordható parfüm.

Azoknak ajánlanám, akik szeretik a rózsát, a sáfrányt, a fűszeres és fás jegyeket, a rózsa amúgy inkább púderesebb, puhább, lágyabb és nem mindent lekiabáló módon van jelen, ami miatt férfiként nekem nagyon tetszik, nagyon felemelő a viselése. Hölgyeknek mégis nyugodtabb szívvel ajánlanám, meditatív, szemlélődő lelkiállapot támogatására is kifejezetten alkalmasnak vélem, ugyanúgy, mint a nem tolakodó, nem agresszív, de mégis határozott, bájos nőiség hangsúlyozására. Az én bőrömön egész nap érezhető a jelenléte, mégsem irritáló, fullasztó vagy fárasztó az érzete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 28.

Creme Brulee

2016. október 25.

Frissítem a véleményem, mert ebben a télbe hajló, fűtésszezonos időben egészen más arcát mutatja. Sokkal puhábbá vált, sőt egészen beédesedett. (Számomra néha már túlságosan is, de hát ez csak az én vonzalmam a fásabb illatok felé.) Bele lehet burkolódzni, mint egy kényelmes kötött pulcsiba. Lényegében négy évszakos parfüm.

Igazi fűszeres, keleties finomság. Akik a kevésbé édes, inkább fűszeres illatokat szeretik ezen a vonalon, jó eséllyel össze fognak barátkozni vele. Minden felsorolt összetevőt kiérzek belőle, és egyre-egyre jobban megszeretem a sáfrányt is. (Most néztem fragrantica-n is a sáfrányt emelik ki első helyen.) A rózsa szintén észrevehető, de nem kiabál le minden mást, mint sok hasonló kategóriájú parfümben. Az oud-al is hasonló a helyzet, nem akar minden áron maga alá gyűrni. Kimért, elegáns. Ezek a szavak jutottak még eszembe róla, szóval átlag hétköznapra is könnyen viselhetőnek érzem. Természetesen még nyári melegben is szeretném tesztelni, de úgy érzem ez a tavaszias/őszies idő is jól áll neki. Abszolút unisex. A doboz, mint ahogyan a márkától már sokszor láthattuk, igényes és természetesen legalább háromszor-ötször akkora, mint az üveg (ami viszont lötyög nekem benne). Maga az üveg is szépen kidolgozott, még a műanyag kupak ellenére sincs olcsó hatása. Kívül-belül abszolút hozza a 'keleti hangulatot'.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

3tara2

2016. május 15.

Egyik kedvencem!
Édes,szantálos,rózsás,oudos csoda! Semmiből sincs túl sok,minden tökéletes harmóniában van!
Nem hivalkodó!
Számomra inkább női parfüm - kipróbáltuk az uram csuklóján és nagyon furcsán nézett rám 😀. Uninak van hirdetve,de nem az!
Melegít! Szélben,hűvösben mutatja meg igazán a hatását! Egészen elképesztő volt,ahogy tegnap vihar előtt a szél fújta rólam minden irányban az illatmolekulákat!
Üvege.....Pazar! Luxus!
Aki szereti az orientális virágos,fűszeres illatokat,annak mindenképpen érdemes kipróbálni egy keveset belőle!
Csak és kizárólag azért 4 csillag,mert rajtam 6 órát tart a parfüm. Télen lehet megkapja az ötöt! 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 15.

Egyik kedvencem!
Nem hivalkodó!
Üvege.....Pazar! Luxus!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Citral, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140