RIVAL loves me

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2019. április 16.

Lelőhely:   Rossmann

15 szemhéjpúdert tartalmazó, a japán kawaii stilusban készült paletta.

TNT

2019. június 25.

750 Ft-ra volt leakciózva, de szerintem a teljes árát megéri. Szemhéj alapozóval gyönyörű nude sminket lehet kihozni belőle. Nagyon tetszik, hogy vannak benne matt és csillámlós színek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

adriabiro

2019. május 16.

Öt csillag. Alapból 1500 forintért 15 szín nagyon jó ár, de nagyon szép nude és csillogós színe vannak plusz fekete és fehér is van benne! Nem tűnik tartósnak, de ennyi pénzért nem is várom el, viszont egy fél napot azért kibír, ha nem dörzsöljük. Igazából mindennapi smink elkészítéséhez szerintem tökéletes, alkalmi sminkek készítésére már kevésbé, hisz nem olyan intenzívek a színek ( a fekete sem az a mélyfekete), de amire vettem arra megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate