RIVAL loves me

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: lareina, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

A NANOCACAO® formula a kakaó kivonattal ellenállhatatlan, természetes matt barnaságot eredményez az arcon és a dekoltázson.

Lyne

2018. október 21.

100%-ig egyetértek Lull nevű hozzászólóval, ez valami borzalom (!!), nálam is koszos hatást kelt, bárhogy próbálkoztam! Mivel nem szeretek semmit kidobni, odaadtam a barátnőimnek, hátha valakinek beválik, de körbejárt és a kukában landolt...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

Ticsinky

2018. október 16.

Nem egy rossz termék, csak tudni kell vele bánni, mert valóban nagyon könnyű elérni vele a koszos hatást.
Először én is így jártam, de aztán pár próbálgatás után rájöttem, hogy nekem hogyan is válik be.
Kell hozzá egy igazán puha kis finom ecset és lassan vékony rétegekbe kell felvinni az arcra, nem úgy mint egy eszeveszett.
Nekem így bevált és megvagyok vele elégedve. A színe szuper, az illata pedig nagyon kis huncut. :) Felvitel után 1-2 órán keresztül folyamatosan megcsap a kis csokis illata. Nekem tetszik. :) 4 csillagot adok a terméknek, mert a felvitele nagyobb odafigyelést igényel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

lovecreams

2018. április 12.

Essence pirosító ecsettel viszem fel, szerintem gyönyörűen mutat, pigmentált, kevés is elég belőle, egyáltalán nincs koszos hatás. Reggel felviszem, este ugyanott van, és még az illata is jó. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Lull

2018. március 20.

szerintem szörnyű :( mintha koszos lenne az arcom egyáltalán nem lehet szépen felvinni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol