RIVAL loves me

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: exhocmomento, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

Átlátszó rizspúder, mely tartósan, akár 16 órán keresztül rögzíti a sminket és mattítja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

v.alexandra27

2019. június 27.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, szépen mattít, egy átlagos munkanapot egész jól kibír, helyén tartja az alapozót. Én az illatát is nagyon szerettem, kár, hogy limitált volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

exhocmomento

2018. augusztus 8.

Valahol félúton van az átlátszó és a " hopp, itt egy leheletvékony fehér réteg" között. De azt állítani, hogy teljesen átlátszó, szerintem túlzás. Én - mint született hófehérke - ezt nemhogy nem bánom, de még örülök is, mert kicsit segít világosítani az alapozón, hogy jobban passzoljon a bőrszínemhez. Vagy épp elvesz az alapozó nem kívánt sárgás tónusából. (Ah, igen, még nem találtam meg álmaim alapozóját :D)
Tartósságát tekintve az a 16 óra tényleg barokkos túlzás. T vonalban néhány órán belül átfényesedik. Ugyanakkor annyira praktikus kialakítást terveztek neki, hogy az előtt le a kalappal. Műanyag helyett kemény papír, tehát eltörni nem tud + van egy mágneses zárja, ami nem engedi kinyílni. Lehet táskába dobni, hurcibálni és nap közben újrapúderezni - ez némiképp kompenzálja, hogy nem túl tartós. Arról nem is beszélve, hogy iiiszonyat cuki a doboza, jó ránézni. :)
A rögzítésével nincs gondom, az szerintem megfelelő. Helyén tartja, amit kell.
Ami a finish-t illeti, hááát... a kontúrt/bronzosítót gyönyörűen összemossa az alapozóval. De az orromon például porosnak látom a végeredményt, akármilyen keveset teszek, és a helyzet még sminkfixálóval se javul sokat.
Az ára viszont nagyon baráti és a mennyiség nagyon sokáig ki fog tartani, úgyhogy ár-érték arányban egész jól (mindent egybevetve nálam 4*-ra) teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

A rögzítésével nincs gondom, az szerintem megfelelő. Helyén tartja, amit kell.

viviennoo

2018. április 21.

Én megvettem ezt is, meg a Lovely szinte ugyanilyen púderét. Ezt kevésbé kedvelem, picit fura illata van, míg a lovely-nak sokkal kellemesebb. Egyébként a korrektort rögzíti ideig-óráig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

cicafun

2018. március 29.

Az alapozót és a korrektort szépen rögzíti, de az biztos, hogy az én kombinált bőrömet 16 órán át nem mattítja, jó, ha 4 órán át tart a hatása. Egyébként jó kis púder, a fehér színe ellenére nem hagy fehér réteget a bőrön. Kellemes, visszafogott édeskés illata van, pattanást, irritációt nem okoz. Sajnálom, hogy limitált kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Andi777

2018. február 11.

Szuper!
Nem vagyok egy nagy puderes,de ez szepen tartja az alapozot es jol mattit is.Az illata fincsi az arcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.

Szuper!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate