RIVAL loves me

Ár:   €2.49   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: francais, az összetevőket feltöltötte: dudikoff, Módosítva: 2020. március 8.

Ár:   €2.49
Lelőhely:   Rossmann
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló, ragyogó bőrt biztosító primer hyaluronsavval és aloe verával.

Ár: 700 ft , Eladó: dudikoff
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki utalással, vagy személyes átvétel: Eger, Miskolc, Kazincbarcika

dudikoff

2020. március 5.

Sajnos nekem nem vált be, bár gondolhattam volna, hogy az alapból zsíros arcomra nem ez a legjobb választás, csak gyorsan lekaptam, a kedvező ára és a csomagolás miatt :) Sajnos ettől rettentően kifényesedett az arcom, mindenképpen normál és száraz bőrtípusra ajánlanám!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 5.

Cool

2020. január 18.

Ma vettem a szegedi Rossmann-ban, én vagyok az első vélemény itt, gondolom, mivel most került be a boltokba. Hatását még nem tudom, mivel még nem használtam, csak egy kicsit belőle. Az ára kedvező, 899 Ft volt, a csomagolása eszméletlenül gyönyörű, ezért vettem meg igazából :D Illeve azért is, mert Dewy and Fresh hatást ígér a csomagoláson. Az illata nagyon kellemes, de nagyon izgatott vagyok, hogy mire lesz alkalmas ez a termék, ez az első primerem, majd jövök updatelni! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate