RIVAL loves me

Ár:   350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mar, Módosítva: 2018. április 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes körömlakklemosó, gyümölcsös illattal és argánolajjal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gabria

2019. november 19.

Ez egy nagyon jó körömlakklemosó! Szerintem ameddig ki nem vonják a forgalomból, ezt fogom használni! Nagyon szépen leszedi a körömlakkokat, bármennyi réteg is legyen rajta. Azt azért tegyük hozzá, hogy én úgy szoktam csinálni, hogy körömlakklemosós vattát rakok az ujjaimra, és így várok 3-5 percet, majd utána kezdem el "sikálni". Csak azért idézőjel, merthogy egyáltalán nem is kell sikálni, úgymond simogatom a kis körmeimet. Nem szárít, lemosóhoz képest csodás illata van, az első olyan lemosóm, amiről valóban elmondhatom, hogy nem pusztulunk meg a közelében szinte már, amikor lemossuk a körmeinket. Édesanyámnak is tetszett, hogy ez végre nem büdös. Nem szedte fel a legfelső réteget sem a körömlemezemnek, amiért igen hálás vagyok, pedig még a tesója is ezt sajnos megtette. Én az ápoló hatását is látom, mert egyáltalán nem olyan a körömágyam és a körömlemezem, mint egy körömlakk lemosás után szoktam látni. Nekem ez a legnagyobb 5*-ös szavazat, amit valaha termékre adtam. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Jelizz

2019. július 6.

Kellemes gyumolcsos az illata, es olcso volt de, nem mossa le jol a koromlakkokat ,ugy kell vattaval "sikalni,, a kormeimet :( ettol sokkal jobbak is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

hdori23

2019. március 2.

Sajnos nekem nem nagyon vált be. Félig elhasználtam de egy kétrétegű lakk+fedőlakkal együtt nem bánik el olyan könnyen, eléggé szenvedek vele ezért vettem most meg a Cien márka körömlakk lemosóját, elhasználni biztos elfogom de inkább akkor amikor egy világosabb színt szeretnék eltávolítani vele. Egyébként más gondom nincs vele,illata jó,nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

PaNel95

2019. január 15.

Én maximálisan meg vagyok vele elégedve!
Az illata tényleg gyümölcsös, nagyon minimálisan lehet érezni utóillatban a szokásos körömlakk lemosó szagot. Használtam már illatosított lemosót, de ennyire hatásosan illatosítottal még nem találkoztam.
Világosabb színű és fekete lakkon is kipróbáltam már, mindegyiket maradéktalanul és egészen gyorsan eltávolította. Nem maradt a körmöm szélén, sem a körmöm és a bőröm között maradék sem.
Az én körmömet nem szárította egyáltalán. Bár én lemosó használata után mindig használok olajat és/vagy kézkrémet, de kézmosás után (amikor a lemosót lemostam) közvetlenül sem tapasztaltam, hogy a felső rétegét felsértette volna a körömlakk lemosó (volt már olyan lemosóm, ami a felső lemezét szinte teljesen felszedte a körmömnek).
Ápoló hatást én sem észleltem, bár nekem bőven elég az, hogy nem szárította a körmömet és a bőrömet. Ápolni úgysem egy lemosó fog, hanem a kézápoló szerek.
Ár/érték arányban is kitűnő. Nem kell belőle sokat használni, jó sokáig elég lesz.
Én csak ajánlani tudom, hogy bátran tegyetek vele egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Én maximálisan meg vagyok vele elégedve!
Én csak ajánlani tudom, hogy bátran tegyetek vele egy próbát.

Csutak

2018. május 20.

Nagyon finom illata van és lehoz mindenféle körömlakkot. Még azt is, amiben csillámok vannak, nagy nehezen. Viszont ápoló hatást egyáltalán nem észleltem, kifejezetten szárítja a körmöket és a körülötte levő bőrt. El fogom használni, de nem biztos, hogy újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.