RIVAL loves me

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. november 12.

Lelőhely:   Rossmann

Az optimális matt eredményért és hosszantartó természetes tónusért.

agopcsatimi

2020. február 27.

Előttem levő hozzászóló tökéletesen megfogalmazta azt amit én is gondolok,nagyon sokféle púdert próbáltam már Nyx-től kezdve high end márkákig és ez egyszerűen tökéletes és még olcsó is.Ár érték arányban mindenképp megéri gyönyörűen mattít,természetes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

pomme

2019. július 18.

Nem szoktam púderekkel különösebben foglalkozni, nagyjából mind ugyanazt tudja. De ez!!! Nekem ez A púder! Ha nekilendülök, porzik, mint az istennyila, mégsem tudok túl sokat rakni belőle a fejemre. Nem leszek meszelt múmia, nem színezi el az alapozómat, nem ül bele a legkisebb ráncba sem, szóval istenkirály! Ha Dioros tokban árulnák 15 ezerért, akkor is kispórolnám a rávalót, mert egyszerűen tökéletes! Jó, a tokja pont nem az, de masszív, jól zár, bírja a strapát, egy kis puffni simán belefér még, de őszintén szólva 3-4 hónap alatt talán 2x, ha igazítottam rajta az esték folyamán, mert nem fénylik át (meg nem is szárít...tényleg nem értem). Ha hazaténfergek Magyarországra, tutira veszek belőle 3-4 dbot, mert mindezek mellé még szuper olcsó is. Ha nagyon kötekedni akarok, akkor csak egy tükör meg egy puffni kéne még bele (ha nincs ilyen szó, szóljatok :D).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0