RIVAL loves me

Ár:   €2.29   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Candy21, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Ár:   €2.29
Lelőhely:   Rossmann

Dúsítja és megemeli és hosszabbítja a szempillákat. Könnyed formulája csomómentes felvitelt biztosít. Az ultrakönnyed kefe segítségével precízen szétválasztja a pillákat.

gioia

2020. június 20.

Nagyon szép pillákat tudok vele csinálni, szuper telített fekete a festék és viszonylag tartós is, nem pereg nekem. A pilláimat, szemeimet nem bántja és illata sincs. Szerintem az egyik legjobb Rdel spirál. Ár-érték arányban bőven megéri. Ja és nem csak hosszabbít, hanem dúsít is valamennyire szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

nandy.25

2020. március 31.

Szerencsére akciósan vettem (999,-ft helyett 749 ft,-Ft) ,pedig érdekes,az eddigi legjobban teljesítő spiráljaim is 800-1300 Ft között vannak ;) (volt több nagyonsokezres is ,tapasztalatból írom :) ) Tehát volt bizadalmam benne,de sajnos nem jött be.Szép a külcsíny ,nagyon tetszik (csomagolas) de 1,nekem nem csinal latvanyos pillákat 2, "morzsolódik ",nem tartós .Viszont nem bántja a szemem,ez mindenképpen pozitív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 31.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2019. október 19.

Ár-érték arányban közel az egyik legjobb szempillaspirál:) csupán 1000Ft-ért olyan pillákat varázsol hogy az hihetetlen: hosszúak és dúsak. 8 óra után már egy kicsit potyog de ezt természetesen ennyi pénzért belefér. Biztos újravevős lesz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 19.

Candy21

2019. június 2.

Gyönyörű dús pillákat lehet vele elérni nagyon jó a keféje nem nagy nem is kicsi könnyű vele dolgozni pont annyi festéket vesz fel amennyit kell nem csomózza össze a pillákat. A festék igazi mély fekete az egyetlen baj vele, hogy valamikor elkenődik, de van olyan nap amikor kifogástalanul fenn marad. Ennyi pénzért meglepően jó a végeredménnyel elégedett vagyok valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.