RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, az összetevőket feltöltötte: zsokaszabo, Módosítva: 2019. március 7.

Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

Friss arcszínt adó arany fényű pirosító.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

HChristelle

2019. szeptember 22.

Nagyon metallic blush (és nagyon pigmentált is), amit nyárra szeretek, de könnyen túl sok tud lenni. Gyönyörű színe miatt viszont nagyon szép szemhéj festék. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Lussi

2018. december 12.

Eléggé porzik, ami nem zavar, lehet vele dolgozni. Viszont nekem nem elég pigmentált, inkább csak arany fénye van és ha építeni akarom, hogy kicsikarjak belőle egy kis pigmentet úgy nézek ki, mintha highlighterrel púdereztem volna. Még szerencse, hogy leárazva vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

csillu

2018. november 27.

Nyáron vettem, de csak ősszel kezdtem el használni, azóta töretlen a lelkesedés. Rózsaszínes-aranyos csodálatos fénye van, nekem a tartóssággal sincs gondom. Szinte bármilyen ecsettel működőképes. A dobozkája szuper csajos és jól működik a kis mágneses zár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

zsokaszabo

2018. július 23.

Egyáltalán nem volt szándékomban pirosítót venni a Rossmannban, de ezt nem bírtam ott hagyni. Már olyan régóta kerestem egy pirosítót, ami egyszerre ad át egy nyári színvilágot, és azt a tipikus "summer glow"-ot, hogy már lassan kezdtem feladni. A pigmentációja is elég ütős, ezért szemhéjpúderként is tökéletesen használható. 10/10 would recommend

Kremcica

2018. július 7.

Imádom. Annyira szép pirosító hogy nem bírtam a boltban hagyni. Már a mágneses papírtokja is jól néz ki (nekem is le volt ragasztva, halleluja), de ami benne van egyszerűen csodálatos. Világos-középtónusú pink aranycsillámokkal de még a világos bőrömön is bőven jól látszik. Igazi nyári pirosító, nem kell mellé highlighter az tuti. :) Rajtam elég tartós, főleg ha krém, primer, alapozó vagy korrektor van alatta (bármi amibe megkapaszkodhat). Én 999 Ft-ért vettem, illetve volt hozzá a R-os 10% kedvezmény. Maximálisan elégedett vagyok, külön plusz hogy nagy a pan és nagy adag a pirosító (8 gramm). Amúgy nekem nagyon a Nars Orgasm pirosítójára hajaz, nem tudom mennyire volt tudatos a készítők részéről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Adora

2018. június 30.

Szemre használom, arcra nekem túl fényes lenne. Szemfestékként nagyon szép, igazi nyári szín, de kicsit különlegesebb, nem jön szembe minden polcon a drogériában. Puha, de nem porol, nem potyog felvitelkor. Tarósságban jóval drágább szemfestékeim színvonalát hozza, 12 órát is kibírt már (igaz, alappal), és épp csak egy kicsit kezdett elmászni a nap végére.
A csomagolása is szép, kifejezetten igényes ebben az árkategóriában. Leárazva vettem, de teljes árán is bőven megérte volna. Ha találok belőle még valahol, biztos, hogy a bronzosítópalettát is megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

Timi01

2018. június 28.

Nagyon kis haloványkának tűnt a boltban de győzött a kíváncsiságom. Szép, természetes de fényes pírt ad, csalóka mert jól pigmentált, óvatosan kell vele bánni. Barna bőrön is szépen mutat, a csomagolása szerintem szép és végre le van ragasztva a doboz, tutira nem mászik bele előttünk senki. Tükörrel, vicces ecsettel nem bajlódtak de nem is az az árkategória. Nagyon tuti kis cucc 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0