RIVAL loves me

Ár:   €2.99   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2019. február 1.

Ár:   €2.99
Lelőhely:   Rossmann

Limitált kiadás

Barack színű pirosító matt hatással, egzotikus gyümölcsös illattal.

vikimaja

2020. június 2.

Jó kis pirosító, nem nehéz az ecsettel sokat felvenni belőle. Az illata kicsit erősebb, de engem nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

Kremcica

2019. július 22.

Update:
Mivel limitált darab így már nem kapható, de gondoltam frissítem a véleményem hátha érdekel valakit. :)
Nincs még egy éves, de mintha már romlott volna a minősége (vagy nem is volt annyira jó?). Elővettem pár relatíve régebbi sminkemet hogy elhasználjam így ez is a kosárba került. 3 ecsettel is próbálkoztam mire megtaláltam melyik az amelyik felveszi a port és le is adja az arcomra. Más pirosítóval még nem jártam így, ráadásul a pigmentációja is csak szó-szó. Annyira sajnálom mert amúgy a színe csodálatos.

Először azt hittem matt, de nem mert pici, alig észrevehető csillámok vannak benne. Az illata szörnyű, de hamar elillan szerencsére. A doboza elég gagyi, végülis használható ha meg nagyon nem jön be akkor ki lehet szedni és mágnes palettába átrakni. A hozzáadott ecsetke nekem már újonnan is büdös iszapos szagú és durva szálú volt, hogy egy mozdulattal meg is váltam tőle. Természetes hatású pirosító, de kellően pigmentált és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Update:

Orchideadin

2019. január 12.

Nagyon szép színe van, cuki a doboza, szépen építhető, ahhoz képest hogy ilyen olcsó sokkal többet tud mit pár nála drágább pirosító. És nagyon finom az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Mancsoska

2018. szeptember 30.

Imádom ezt a pirosítót, a színe tökéletes, a pigmentáltsága is kifogásolhatatlan és még tartós is. A csomagolását nem szeretem, ezt már a bronzosítónál is kifejtettem. Egész áron is úgy érzem, hogy ajándék volt, annyira szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

stripedpanda

2018. szeptember 5.

09.05.: Így pár héttel később már a kedvenc pirosítómmá vált, minden nap őt használom :) Gyorsan lehet vele szép eredményt elérni és a tartósságával sincsen semmi probléma. Nagyon ajánlom, ennyi pénzért ajándék, aki tud, még csapjon le rá :D

08.15.: Kinéztem magamnak őt és a bronzosítót is, ma végre sikerült őket megkaparintani. Nagyon szép (ügyesen lekoppintott:D) a csomagolása és strapabírónak is tűnik. Az illata is finom, a színe nagyon tetszik, korallos rózsaszínnek mondanám, pici arany csillámokkal, amik nem feltűnőek, csak fényt adnak. A saját ecsetét én nem próbáltam, már mikor kibontottam a terméket is mindenfelé hullott a szőre, a formája sem sikerült még csak szimmetrikusra sem, mintha elrontották volna teljesen ezt a részt, itt azért feltűnt az olcsósága, de ezt egyáltalán nem bánom, ilyesmire számítottam. Felvitelkor szépen lehet építgetni, kicsit porzik, de egyáltalán nem vészes, utána pedig átmentem rajta egy púderecsettel, természetes lett a hatása, nagyon szép lett a végeredmény. Rajtam sminkfixálóval minden ilyesmi tartós szokott lenni, így arról nem igazán tudok nyilatkozni, de még tesztelgetem. 800ft.-ért viszont mindenképpen megéri kipróbálni, ennyit nagyon megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

WaterLily

2018. szeptember 3.

Megfogott a csomagolása, imádom az ilyen egzotikus nyár-feelinget, Bejön a színe, de a hófehér bőrömön nagyon pigmentált, így óvatosan kell felvinnem, hogy ne essek túlzásba. Szerintem nem gyümölcs illata van, hanem enyhe gombaszaga, de egy pirosító esetében nálam nem tényező az illat/szag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

LittleSpark

2018. augusztus 13.

Ma végre megpillantottam a polcon és be is szereztem egyet kemény 800ft-ért. Szép csomagolás, bár kép alapján azt hittem kisebb. Van hozzá egy kis ecset ami meglepően jól funkcionál. Lágy természetes hatást lehet elérni vele, kellemes kókuszos illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate