RIVAL loves me

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Rossmann

Matt, és csillogó árnyalatokat egyaránt tartalmazó 12 színű szemhéjfesték paletta.

Ár: 500 Ft , Eladó: FuegoFuego
Állapot: alig használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel Debrecenben

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kitti701

2020. október 19.

A 3 Rdel young palettám közül ezt használtam a legkevesebbet, pedig újra lecsekkolva ez a legjobb minőségű. Úgy vettem észre, hogy a termékcsaládban a világos matt színek nem valami pigmentáltak. Ebben van a legkevesebb belőlök, tehát ha valaki szereti a sötétebb, lilás árnyalatokat, annak csak ajánlati tudom (warning: potyog)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

novembermesi

2019. október 20.

Instagram Rossmann nyereményjátékom nyertem, Szép színei vannak, barnás, rózsás, szürkés árnyalatok. Van benne pár matt a többi pedig csillogó festék. Pigmentáltsága nem rossz, de nem kell elájulni tőle. A csillogó krémes alapra jól építhető, önmagában halványabb és jobban porzik. Magamtól nem vettem volna meg, én inkább a nude és matt árnyalatokat jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

brigi511

2019. szeptember 21.

Alapvetően simán leköröz egy drágább palettát, hisz a színei nagyon szépek, pigmentáltak ezen kívül nagyon könnyen lehet használni őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

MissLia

2019. március 12.

Szépen lehet vele dolgozni, jól pigmentáltak a színei. Hétköznapi és alkalmi smink elkészítésére is egyaránt alkalmas. Nem kenődik el, egész nap a helyén marad. Simán leköröz sok drágább palettát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

vivike0514

2019. március 10.

Nagyon szeretem a Rival De Loop palettáit, szerintem simán lekörözi a több ezres szemhéjfestékeket is. Pigmentált, nagyon tartós, negatívumként max annyi, hogy potyog, de én általában pont emiatt a szemsminket viszem fel először, és utána alapozom le az arcom.
Nekem a nude és a rose a kedvencem, ebben a glam árnyalatúban van néhány olyan szín, ami olyan hatást kelt, mintha bevertek volna egyet a szemnél :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Lona22

2018. december 30.

Ebből a 12 színből kb. 10-11 a használható. Legalábbis nekem. Az egyik ilyen zöldesnek tűnik-hát felvéve ilyen nagyon ronda szürke lesz. Viszont a többi szín tényleg szép! Bár sosem értettem, hogy miért nem lehet olyan palettát gyártani (bár biztosan van), amiben van ezüstös a belső zugba, 2-3 barnás, bronzos árnyalat, 2-3 szürkés-feketés árnyalat és 2-3rózsaszínes és extrémebb színek. De amúgy nem nehéz vele dolgozni. Ajánlom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

Dea

2018. december 20.

Volt már egy rdel palettám azt is szerettem,és ez a paletta is tetszik eddig :) A sötét színek pigmentáltak,és könnyen eldolgozhatóak, a legtöbb szín nem olyan, mint,ahogy a palettában látszanak,emiatt érdemes swatcholni őket! Most nagyon trendik ezek a hideg, lilás árnyalatok én is azért vettem meg :) Szerintem ár/érték arányban abszolút korrekkt paletta, tekintve, hogy néhány drágább palettához képest is megállja a helyét, én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Vlaura

2018. december 1.

Ezaz első Rdel young palettám és imádom. Kifejezetten őszre vettem és állandóan ezt használom. Nagyon szép pigmentáltak a sötét színek, sajnos a világosak annyira már nem, de nem zavar. Szerintem teljesen megérte megvenni. Biztos, hogy a jövőben másik palettájukat is beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

HNReni

2018. november 10.

Akciós áron volt 675 Ft, ennyiért szerintem mindenképp megérte. A világos színek halványak és nem eléggé pigmentáltak, a sötétebb el viszont nagyon szépek, jobban pigmentáltak. Alappal együtt a tartóssága egész jó. A színek is jól kombinálhatóak. Én porzást nem tapasztaltam ( mondjuk én mindig óvatosan viszek fel belőle). Ennyiért nem bántam meg hogy megvettem, valamint az eredeti ára sem sok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

misshkitty701

2018. április 28.

Szeretem a rdel young palettáit, így ezt is megvettem, de sajnos nem tudom a színeket kihasználni. A pigmentáltságukkal nincs baj, egész tartósak is, de kb 2 havonta egyszer tudomcsak használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.