RdeL Young

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 10.

Lelőhely:   Rossmann

Különleges spirálkeféjével fantasztikus mennyiségű szempillát varázsol, anélkül, hogy összeragasztaná őket.

szirimiri

2017. március 21.

eddig a "narancssárga" betűs tesóját használtam, és azzal is meg voltam elégedve, meg most már ezzel is :) tényleg hosszabbít, mi az hogy! egyáltalán nem ragasztja össze a pilláimat, nagyon szép természetes tündi-bündi tekintetet varázsol :D hétköznapra elég, de ha nagyon csudi-mudi akarok lenni, akkor az említett tesójával is átfésülöm egyszer a hangsúlyozás kedvéért. nekem nem pereg le, totál jól működik. semmi rosszat nem mondhatok, így 5 pont

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

nius

2017. március 1.

Zavaróan nagy, buci keféje van, és pereg is a cucc sajnos. Azt a 800ft-t megérte, hogy ne csináljak sűrűn ilyen impulzus-vásárlást:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

pannaa

2016. október 18.

Gyönyörű, hosszú pillákat varázsol, imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

Gyönyörű, hosszú pillákat varázsol, imádom! :)

tátombák

2014. december 29.

Akciósan 500 pénzbe sem került, evidens, hogy annyi pénzért nem hagyom ott... :)
Elég régóta festem magam, így sok alsóbb kategóriás spirálom volt már. Kijelenthetem, hogy mind közül ez a leghígabb. Mindez abban nyilvánul meg, hogy cuppan a tubusban a kefe és használatkor is kicsit vizes érzete van.
A keféje tényleg tiszta Essence I <3 extreme, de az kicsit tömöttebb, és a végeredmény is dúsabb. Látom magam előtt, hogy tökéletes szemsmink lezárásaként spiráloznám magam, de a kefével szétkenek mindent, amit előtte már felvittem :D Inkább csak befesti a pilláimat, hosszabbítja, abszolút nem tapasztja össze, dúsítást 2 réteg után is alig-alig látok. Mivel én nem vagyok a "20 féle kozmetikumot használok a természetes hatásért" dolog híve, így szeretném ha (ízléses kereteken belül) kicsit dúsítana is, és látványosabb lenne, szóval nem lesz kedvencem, de elhasználom.

UPDATE: le kell vonnom még egy csillagot, mert ahogy bekönnyeztem a hidegtől, pandamaci lettem. Tudom, hogy nem vízálló, nem használok olyat, de eddig egy "nem vízálló" spirállal sem jártam így...
Ettől a márkától azt hiszem eddig ő teljesített nálam a leggyengébben :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Ettől a márkától azt hiszem eddig ő teljesített nálam a leggyengébben :(

kvitta.girl

2014. december 3.

Ez volt még ami jött velem haza leértékeléskor mindegy alapon, ártani nem árt :) Azt hittem hosszabító lesz, ezért "jajj ne" szóhasználat hagyta el a számat, mikor itthon kibontottam és megláttam ezt az orbitális kefét. Nekem ezek nem jönnek be egyszerűen, nem lehet olyan precízen velük dolgozni, nekem a kefe az a lovely curling up-é pl , annál nagyobbakat eddig rühelltem. Nos de persze nem raktam le kipróbáltam és itt lepődtem meg mert ez az első olyan nagy kefés spirál amit ha óvatosan is de használni fogok.
Amiért ez így van, mert szép mélyfekete színe van, kettő szépen hozza a dúsítás/kevésbé hosszabítás kombót de még is szép a végeredmény még ha nem is olyan babapillásrebegtetős mint amit szeretek. 2 rétegben szép eredmény értem el,csomósodás nélkül, nem visz fel rengeteg festéket aminek nagyon örülök, ha be tudnám lőni régi essence i love extrem hatásához emelném, ami nekem szintén középkategória maradt, nem csatlakoztam a csordaimádathoz de azért elhasználtam. Ezt is el fogom,újra nem veszem,de legalább nem kuka. Olyan kis aranyos böszmeség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin