RdeL Young

Ár:   399 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Homok hatású körömlakk

belaura

2016. augusztus 19.

Egyik kedvenc lakkom, a fekete "night fever" árnyalat van meg. Gyorsan szárad és fedőlakkal tartós. Kell a 2 réteg, vagy érdemes egy fekete alapra felvinni, vagy szivacsot használni hozzá. De még nem találkoztam olyan csillámos/darabkás lakkal, ami egy rétegben maximálisan fed, szóval ahhoz képest meglepően jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

lara2

2016. augusztus 16.

Nekem ez eddig legtartósabb lakk, amit valaha használtam, pedig szinte végigpróbáltam a "nagy" márkák lakkjait. 1 hetes tengerparti strandolós nyaralás után meg sem kopott a lábamon. A homokos hatás annyira nem tetszik viszont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

mkdorina

2016. május 27.

Tökéletes! Nagyon szép színek, tartós fedés, nem pereg le. Két rétegbe szoktam felvinni, de egy rétegbe is nagyon jól néz ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Takaro

2015. december 14.

A rozsaszint vettem meg. Hamar szarad, 2 reteg eleg lehet, a lemosas sem egy horror. Viszont felkenve valami iszonyatos Barbie-rozsaszin, rogton le is szedtem, de hat ez az en bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

pumpkinhead

2015. március 14.

Szép színe van, gyorsan szárad és a homokhatása jó. Viszont nekem problémám van a tartósságával, kb. 1 nap után már elkezdett kopni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Lilu

2015. február 17.

Kiválasztottam a narancssárgás rózsaszínes árnyalatút ezek közül, amolyan téli depi ellenanyagnak. Tartós, különösen szép színe van és nagyon gyorsan szárad, szóval nem csalódtam benne <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 17.

silver

2015. február 8.

Helló kedves apolka, wishes vagy valaki, bárki. Jó lenne, ha átírnátok Rival de Loop Youngra a márka nevét, mert így képtelenség megtalálni a keresőben. Persze lehet hogy csak én vagyok béna, de eszembe nem jutott ilyen rövidítésre rákeresni így buzgón felvettem két krémet (és ugye most látom hogy tök feleslegesen). Főleg, hogy aztán ugye van aki Rdl-nek, van aki Rdel-nek kereszteli el az adott termékeket. Vagy legalább azt oldjátok meg, hogy akkor a Rival de Loop termékeknél valahogy jelezze már ki hogy van ez a Young nevű termékcsalád is. Iszonyú következetlen a rendszer, borzasztóan nem egységes... Bocsi a rinyálásért.

A lakk amúgy csudajó, 2-3 napig volt fent rajtam, és jól bírta, utána azért mostam le mert meguntam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 8.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 7 / CI 15850, Barium Sulfate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).