RIVAL loves me

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: morgenrot, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Rossmann

Matt hatás, tökéletes fedés.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Wiwienna

2019. szeptember 5.

Nagyon jól fed, az állagát imádom és az illata i megérdemli az 5*ot !!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Nagyon jól fed, az állagát imádom és az illata i megérdemli az 5*ot !!

Malachite

2019. január 19.

Zavarban vagyok ezt a terméket illetően. Egy akciós kosárkában pislogott rám. Nem volt szükségem rá, nem is szeretem se a márkát, sem a mousse állagú alapozókat, a legvilágosabb árnyalat is sötétnek tűnt, mégis elhoztam. Merő véletlenségből jöttem rá, hogy egy nedves blender szivaccsal valami csodálatos. A szivacs "fenekét" belenyomkodom a tégelykébe, majd szépen beledolgozom a bőrömbe. A fedése nagyon szép, természetes és púderes, de nem nagyon száraz. Az orrfúját jól tűri, szem alatti karikákat is jól fedi, és messze nem olyan sötét, nagyon szépen idomul a kifehéredett pofimhoz. Nem rajongok érte, de valahogy mégis azon kapom magam, hogy minden reggel utána nyúlok. Nem szeretem, de mégis....mégis jó. És szép. És gyors. És olcsó. Nem értem....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Ttimii

2018. október 28.

Ez az első mousse állagú alapozóm és imádom!!!! Szerintem könnyű felvinni és eldolgozni, nem marad csíkos. Alá egy kis primerrel tökéletes!
Nekem a legsötétebb árnyalat van meg, mert nyáron vettem, mikor nagyon barna voltam, de gondolkozom, hogy télre beszerezzem a világos árnyalatát is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

javi

2018. január 14.

Első alapozóm volt. A legvilágosabb árnyalat is sötét szerintem, emiatt könnyű vele túlzásokba esni. Viszont a fedése szép, és az állaga nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

brigi50c

2017. május 29.

sem a pcos időszakos hormonhorrorjai alatt, sem azokon kívül nem szokott előfordulni, hogy egy alapozótól gennyes pattanások nőnek az arcomra. ettől következetesen már vagy harmadjára megtörtént, ráadásul a legvilágosabb színe is BARNA. #köszönömnem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Patriciaszarka

2017. február 9.

Eleinte jonak tunt ,szepen fedett ,tartos volt. Aztan ahogy folyamatosan hasznaltam (1-2 het) elkezdett romlani a fedese , hamar atfenyesedett. Nem hiszem ,hogy a jovoben hasznalni fogom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Beu

2017. február 4.

Jól fed, jó árban is van, állagra is jó. Csak annyi a bajom, hogy egy alkalom során többször kell belenyúlnom, hogy elegendő mennyiséget vigyek fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

DodoCore16

2017. február 1.

Szépen fed, nem maszk hatású, nem kopik foltokban, viszont nekem kicsit szárítja az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

MrsWolf

2016. június 11.

Pattanásos a bőröm. Eddig még akármilyen alapozót próbáltam, egyik sem fedett normálisan. De ez nagyon jól fed! Imádom, könnyű felvinni, nem folyik el, matt marad az arcom, hosszan tartó. Kitűnően elfedi a pattanásokat. Ár- érték arányban nagyon megéri, kiváló termék :)
Korábban (kb. 2-3 éve) próbáltam hasonló hab állagú alapozót (talán Essence vagy Miss Sporty volt) és az is ugyanilyen jó volt, mint ez a termék.
Ha valaki tud folyékony alapozóból olyat, ami normálisan fed, szívesen várom az ajánlását!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Ella19

2016. május 23.

Én nagyon szeretem ezt a terméket. Előtte csak folyékony alapozót használtam, de barátnőm ajánlotta , hogy próbáljam ki mivel a másik alapozóm fogyóban volt így megvettem a legvilágosabb színt (01 light). Könnyen ellehet dolgozni, matt, nem szárítja a bőröm és nem szívja be mint a folyékony alapozót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2