RIVAL loves me

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: morgenrot, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   Rossmann

Matt hatás, tökéletes fedés.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dolor

2021. december 30.

Magasan a legjobb alapozó volt, amit valaha használtam, pedig én aztán mindenféle árkategóriát végig próbáltam már.
Kreol bőröm van, mindig túl világos alapozók voltak a kínálatban, ez volt az első márka, (4-es árnyalata) amit hiba nélkül tudtam használni. Korrektor nem kellett, minden hibát szépen fedett. Az állaga jó volt. Rajtam nem keltett maszk/malter hatást, és könnyű volt felvinni.
Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, nem tudom mit fogok ezek után használni, mivel most kezdtem az utolsó tégelyt.....nagyon fog hiányozni!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 30.

nyiffi

2021. augusztus 22.

Nagyon szépen fed, szép a színe, de... Az én hatalmas pórusaimat úgy üli körbe, mint egy megszeppent diákcsapat egy kráter szélén. Egyszerűen kiemeli a pórusokat, nem tudom úgy felpacsmagolni sem szivaccsal, sem ecsettel, sem kézzel, hogy ne látszódjon meg a rengeteg apró lyuk. Ha kézzel belesimítom akkor meg az ujjlenyomatom által hagyott kis sávok látszanak. Szivaccsal a szivacsos ütögetés textúrája látszik. Már bevittem a munkahelyemre, hogy vigye aki akarja, de senki nem csapott le rá, úgyhogy vissza fogom venni egy utolsó próbára, mert megsajnáltam az itt olvasott vélemények alapján, de az az igazság, hogy nem fűzök hozzá sok reményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

DIza

2021. március 9.

Általában magasabb árkategóriában vásárlok alapozót, ez a termék kivételes kedvenc, ahhoz képest hogy milyen olcsó szerintem nagyon szép hatást kelt és maximálisan fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Mute311

2020. december 24.

Jól fed, könnyed érzés viselni, könnyű felvinni, tartós, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 24.

Jól fed, könnyed érzés viselni, könnyű felvinni, tartós, 5*

Wiwienna

2019. szeptember 5.

Nagyon jól fed, az állagát imádom és az illata i megérdemli az 5*ot !!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Nagyon jól fed, az állagát imádom és az illata i megérdemli az 5*ot !!

Malachite

2019. január 19.

Zavarban vagyok ezt a terméket illetően. Egy akciós kosárkában pislogott rám. Nem volt szükségem rá, nem is szeretem se a márkát, sem a mousse állagú alapozókat, a legvilágosabb árnyalat is sötétnek tűnt, mégis elhoztam. Merő véletlenségből jöttem rá, hogy egy nedves blender szivaccsal valami csodálatos. A szivacs "fenekét" belenyomkodom a tégelykébe, majd szépen beledolgozom a bőrömbe. A fedése nagyon szép, természetes és púderes, de nem nagyon száraz. Az orrfúját jól tűri, szem alatti karikákat is jól fedi, és messze nem olyan sötét, nagyon szépen idomul a kifehéredett pofimhoz. Nem rajongok érte, de valahogy mégis azon kapom magam, hogy minden reggel utána nyúlok. Nem szeretem, de mégis....mégis jó. És szép. És gyors. És olcsó. Nem értem....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Ttimii

2018. október 28.

Ez az első mousse állagú alapozóm és imádom!!!! Szerintem könnyű felvinni és eldolgozni, nem marad csíkos. Alá egy kis primerrel tökéletes!
Nekem a legsötétebb árnyalat van meg, mert nyáron vettem, mikor nagyon barna voltam, de gondolkozom, hogy télre beszerezzem a világos árnyalatát is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

javi

2018. január 14.

Első alapozóm volt. A legvilágosabb árnyalat is sötét szerintem, emiatt könnyű vele túlzásokba esni. Viszont a fedése szép, és az állaga nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

brigi50c

2017. május 29.

sem a pcos időszakos hormonhorrorjai alatt, sem azokon kívül nem szokott előfordulni, hogy egy alapozótól gennyes pattanások nőnek az arcomra. ettől következetesen már vagy harmadjára megtörtént, ráadásul a legvilágosabb színe is BARNA. #köszönömnem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Patriciaszarka

2017. február 9.

Eleinte jonak tunt ,szepen fedett ,tartos volt. Aztan ahogy folyamatosan hasznaltam (1-2 het) elkezdett romlani a fedese , hamar atfenyesedett. Nem hiszem ,hogy a jovoben hasznalni fogom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2