RdeL Young

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 10.

Lelőhely:   Rossmann

XXL dúsító hatású, mágikusan fekete stempillaspirál.

angelademeter0022

2019. június 5.

Imadom! Ebbol a markabol egyszerre 2-3 fajtat szoktam hasznalni. A hatas tokeletes dus es hosszu szempillak egyszeruen mintha muszempillam volna😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

tyukanyo

2019. március 1.

Szép hosszú és dús pillákat csinál. Sajnos ha nem figyelem nap közben ez is elkenődik a bőrömnél, ahol a szempilláim vége hozzáér, de korrigálható és csak 5óra viselés után szokott előfordulni. A nagy kefével meg kifejezetten óvatosan kell bánni, mert ha csak sietve felteszem, több időt vesz igénybe a maszat leszedése, mintha óvatosan, több ideig pepecselek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

Bogixxx

2018. november 7.

Az elején nagyon utáltam, nagyon sok maradt a kefén hiába lehúzogattam egyszerűen rengeteg festéket vitt fel a pilláimra. Úgy oldottam meg hogy egy másik kefére rákentem és azzal kellő mennyiséget tudtam felvinni.
Most viszont szeretem biztosan száradt egy kicsit, szép nagy szempilláim lesznek tőle, de sajnos felkenődik a szemöldököm alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

adrikanemeth

2018. július 9.

Nagyon megkedveltem ezt a spirált. Bár a nagy kefével kicsit nehéz dolgozni, de ettől függetlenül imádom azt, amit csinál. Igen, sok festéket visz fel, de én pont ezt imádom benne. És igen, van, hogy összetapasztja a pilláim, de ezt is imádom benne. Szép, fekete színe van a festéknek. Azt nem mondanám, hogy könnyű lemosni, de a kétlépéses arctisztítással maradéktalanul lehetséges. Az ára pedig több, mint baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Csokifagyi

2018. április 17.

Nehezen barátkoztam össze a hatalmas kefével, de mostmár imádom. Hosszú, dús szempillákat csinál! A nap végére egy minimálisan lepereg az alsó pillák alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

szeszti

2018. január 5.

Feketére festi a szempilláimat, gyönyörűen hosszítja őket, csak meg kell tanulni használni. Tartós egész nap:)
Egy hátránya, hogy könnyen összeragadnak tőle a pillák, de egy másik szempillaspirállal szétszedem őket, és akkor tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

Ennie86

2017. november 21.

Nem, nem és nem. :( Szomorú vagyok amiért pont nekem kell lehúznom ezt a spirált, de ez valami borzasztó. Úgy összecsomósodik a pillámon, hogy nem tudom kinyitni a szemem. A keféje brutál nagy és rengeteg festéket vesz fel. Miután megszáradt, szinte azonnal lepergett a szemem alá, ami nem túl esztétikus látvány. Azt hiszem nem kísérletezgetek a rival szempillaspirálokkal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Majida

2017. október 29.

Nagyon szerettem ezt a spirált mindig újravettem nem maszatol szép hosszú pillákat csinál és az ára is megfelelő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

FeketePiroska

2017. augusztus 13.

Imádom, nekem eddig ez a legjobb spirálom, Nagyon jól dúsít, nem potyog, .../kicsit összeragadnak a pilláim , de egy szemöldök kefével szét tudom fésülni... de őszintén szólva én minden spirállal ezt szoktam csinálni/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Biababa02

2017. március 9.

Kedvenc szempillaspirálom! Olcsó és tartós, hihetetlen hosszú pillákat csinál nekem, mint azt ahogy eddig egyik drága szempillaspirál sem..
Múltkor le volt árazva 400Ft ra a Rossmanba, gyorsan vettem párat, meg ajándékba is jó akár ennyi pénzért.
Az alsó pilláimnál egy kicsit szeret elkenődni, ez néha zavar, de ettől függetlenül szeretem. 4 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.