RIVAL loves me

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Rossmann

A négy színnel tökéletesen eltüntethető minden bőrhiba.

• Zöld : semlegesíti a pirosodást
  • Bézs: elfedi a bőr egyenetlenségeit
  • Rózsaszín: elrejti a szem körüli karikákat
  • Highlighter: Ragyogó kinézetet biztosít

ildi95

2021. január 2.

Régen nagy reményekkel megvettem, de használhatatlan. Olyan kemény az állaga, hogy nem lehet felvinni szinte semmivel, csak ujjal. Viszont úgy is bele kell nyomni a kezünket rendesen. Nem használ sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

vivike0514

2019. március 10.

A rózsaszínt használom, vagyis használnám, ha elfedné valóban a szem alatti karikákat, de sajnos semmi. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Kmtina

2018. augusztus 22.

Nagyon nehéz úgy felkenni, hogy szépen eloszoljon a bőrömön és egy pillanat alatt lejön az arcomról. A zöldet használom pirosságra, de vagy túl zöld lesz tőle a bőröm vagy úgy elkenődik, hogy lejön az egész. A bézset és a rózsaszínt a szemem alá használom, eltünteti a bőrhibákat és a karikákat, viszont hamar lejön. Alapozóval se tudom használni, mivel ha ráalapozok még akkor lejön minden az arcomról. Önmagában nagyon zsíros hatást ér el a bőrömön. Kicsit csalódás volt, nem hiszem, hogy vennék újra ilyet. Inkább kipróbálok valami mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Reance

2018. február 10.

Nem használom ki az egész palettát, de ettől független szerintem nagyon jó. A zöld, rózsaszín részét használom, illetve mostanában kicsit a highlightert is. Állagra jó krémes és jó fedést nyújt. Ár-érték arányban pedig tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Dyttka

2017. augusztus 29.

Nehezen kenhető és a fedése nem az igazi. A highliter számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Nehezen kenhető és a fedése nem az igazi. A highliter számomra használhatatlan.

sttramara

2017. május 16.

A zöldet és a rózsaszínt használom,de nem fogom újravenni.A highligther nagy csalódás.Jó áron volt,de ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

gpetraam

2017. február 19.

Na, ezt teljesen felesleges volt megvennem. :D A piros nem segít a szem alatti karikáimon, a zöld a pirosságon.. a barnás nem az én színem, a highlighter meg túl krémes és nem tudom használni. Ennek ellenére mindennap használom, ha már megvettem, de semmi változást nem látok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

riborzli

2016. november 30.

A rózsaszín és a zöld árnyalatot szoktam belőle használni. Ha elfogy nem fogom újravenni, de amíg tart, szépen teszi a dolgát. Alapozó alá viszem fel, nem lesz foltos a végeredmény, szépen beleolvad a bőrbe és az alapozóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

gabo9205

2016. november 3.

Nekem tökéletesen megfelel, nem nehéz dolgoznom vele. Egy jó kis bb krémezés után használom, púderezés előtt. Teszi a dolgát, főleg a szem alatti karikákra használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

kissbarbara1990

2016. október 12.

Nekem egész jól bevált mindegyik szín :) Apránként kis mennyiségben, finom ütögető mozdulatokkal szép eredményt lehet vele elérni. Nem egy csúcs minőség, viszont az árához képest én elégedett vagyok. Főleg a zöld és a halvány bézs tesz jó szolgálatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Cyclomethicone

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.