Real Barrier

Ár:   $32   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: berrybomb, Módosítva: 2021. július 21.

Ár:   $32
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Erősen koncentrált (50%) Centella Asiatica kivonatot tartalmazó toner, mely azonnal nyugtatja az érzékeny és irritált bőrt.
  • A szabadalmaztatott MLE Real Barrier Formula erősíti a bőr meggyengült védőrétegét.
  • A Cica liposzóma hatékonyan juttatja a hatóanyagokat a bőrbe.
  • Vizes jellegű, gyorsan nyugtató toner az érzékeny és legyengült bőr számára.
  • EWG által ellenőrzött összetevőkből áll, 10 féle vitatott vegyi anyagtól mentesen.

xkatarinapavelx

2022. január 1.

Csak csatlakozni tudok az előttem szòlòhoz, a legeslegjobb toner amit vala pròbáltam. Szuperül nyugtatja a bőrt, csökkenti a gyulladást és a bőrpírt, egy rétegben is nagyszerűen hidratál. És tényleg rendbeteszi a sérült bőrt.Lehet a magas centella tartalomnak vagy az MLE technologiának hála, de csodát művel a bőr védőrétegével. Nem szoktam egy tonert csodaszerként emlegetni, de ez jòval többet tud mint a többi hidratálò toner. Nem egy olcsò darab. De ha érzékeny, irritábilis a bőröd vagy meggyengült a védőrétege mindenképp megéri kipròbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 1.

berrybomb

2021. augusztus 9.

Annyira csodálkozom hogy ez nem híresebb, mert egyszerűen csoda amit csinál. Csodás összetevők, nálam már az is nagyon nagy plusz pont hogy első helyen a Centella van és nem a víz az inciben, tele van szuper nyugtató, hidratáló összetevőkkel, nincs benne semmi komedogén. Ha kippatogok vagy sérül a védőrétegem, esetleg csak isten tudja miért de érzékenyebb lesz a bőröm valamitől, ő az egyetlen toner amit elviselek, és nem csak elviselem, hanem sokkal gyorsabban jön helyre a bőröm mint előtte. Nem tudom hogy dicsérjem még. Valamit nagyon jól eltaláltak ebben, az arányok vagy a formula, én nem tudom, számomra a legjobb toner amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Antioxidánsok: Madecassoside, Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Madecassoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12)

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.