Redken

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peto.kittus, Módosítva: 2014. november 10.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Sampon száraz hajra

paaulaaa

2016. június 5.

Balzsamjával együtt használtam de sajnos nekem nem jelentett tökéletes megoldást ez a típus. Szépen habzik, takarékosan lehet használni, jól tisztít de nem volt utána se kifejezetten puha a hajam és a frissen mosott hatást sem tartotta sokáig. Nem rossz, de ettől nem ájultam el. Ezt nem nekem találták ki. Ellenben van több másik tagja a Redkennek amit viszont imádok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

peto.kittus

2014. november 17.

Az első olyan sampon - (és a hozzá illő balzsam) balzsam páros ami meghosszabbította a hajmosások közötti időt. Igaz, hogy csak egy nappal - 2 nap helyett 3 naponta moshatom a hajam - de eddig soha egyik samponnál sem tapasztaltam ezt. Vékony szálú, zsíros hajam van. Ettől végre nem száll, de a gubancosodásban nem segít, sajnos a vékony szálú hosszú hajam ugyanolyan gyorsan gubancos lesz mint bármelyik sampontól.. Csak ezért 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.