Redken

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Proteines regeneráló kúra igénybevett, meggyengült hajra

Megújítja és regenerálja az élettelen, meggyengült haj szerkezetét.

Kiszerelés: 150 ml

Timinimoook

2019. február 19.

Hááááát....a samponját és a hajvégápoló olaját használom még, azokkal elégedett vagyok...Ezt nem tudom hova tenni.Nem oszt nem szoroz a hajamnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

vimka91

2016. június 14.

Külföldi blog ajánlására szereztem be. Szőkített hajam van, és göndör is, úgyhogy most extrán száraz. Úgy vettem észre, ha heti 2x használom legalább, akkor széppé varázsolja a hajam, de én használtam vele együtt hajpakolást is, ezért nem tudom biztosra mondani, hogy melyik volt az "elkövető". Mindenesetre valami jót biztosan tud, ezért jár neki 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Antioxidánsok: Lysine Hydrochloride
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.