Rejuvi Laboratory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautydepo1, Módosítva: 2014. szeptember 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Selymesen könnyű textúrájú krémes ránckisimító szérum. Ez a Rejuvi készítmény a legújabb Anti-Aging molekulákat kombinálja, melyek ráncfeltöltő hatású peptidek (palmitoil tetrapeptid-7, palmitoil oligopeptid és ceramid-2; ismertebb néven Dermaxyl és Matrixyl 3000).

Tartalmazza még a világhírű, ARGIRELINE®-nek (acetil hexapeptide) nevezett hexapeptid megnyújtott változatát, amely  a "B0T0X" injekcióhoz hasonlóan (viszont annál sokkal biztonságosabb formában) csökkenti az idegsejtek ingerület átvitelét a SNARE Complex destabilizációja által. Más oldalról a pentapeptid ugyanezt az acetilkolin (ingerület átvivő) kiválasztódás módosításával éri el.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. június 22.

Egy 5 ml-es mintát volt lehetőségem kipróbálni ebből a krémből, ezért a hosszútávú hatásairól fogalmam sincs, és ráncaim sincsenek, tehát ezirányban sem tudok nyilatkozni a "botoxos" hatásról. Amit tapasztaltam, hogy egyrészt nagyon büdös krém, de persze ennek ugyanakkor örültem is, mert nincs benne parfüm, hanem az összetevők "illata" érződik. Másrészt meglehetősen krémes állagú, nem egy folyékony szérum, és nagyon nehezen is szívódott be az én kombinált bőrömön. Este 8 óra tájban kentem fel megtisztított, eléggé húzódó bőrömre, és arra számítottam, hogy beszippantja a bőröm, de nem így történt. Tulajdonképpen még reggel 6-kor is éreztem valamiféle réteget a bőrömön. A bőröm nem lett zsírosabb tőle, a szárazabb részeken ápoló hatást is véltem felfedezni, de ugyanakkor én nehéznek érzem. Jobban kedvelem a gélesebb, könnyedebb krémeket. Arra számítottam, hogy reggel kisimult, feszes, összerántott pórusú bőrrel ébredek, de ebből a három feltételezésből egy sem jött be, sőt a pórusaim mintha kitágultabbak lennének, s a bőröm löttyedtebb, de puhább. Ezek szerint semmiképp sem az én bőrömre való ez a krém. Inkább ajánlanám száraz vagy esetleg normál bőrű nőtársaimnak, akik esetleg ráncok tekintetében bármiféle hatását meg tudnák állapítani. Én azért adok 0 helyett 3 pontot, mert nincs benne szilikon, alkohol és parfüm, valamint olyan egyéb divatos összetevők sem, amelyek az én érzékeny bőrömnek nem barátai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 22.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!