Reminiscence

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eheiszki, az összetevőket feltöltötte: chamo, Módosítva: 2021. április 13.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 2020

Fejjegyek: karamella, fűszerek

Szívegyek: kasmírfa, szantálfa

Alapegyek: madagaszkári vanília, pézsma

Reminiscence Vanille Santal - fújós
Ár: 900 Ft - 5 ml /// 1500 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen

eheiszki

2021. április 30.

Eléggé fűszeres, mintha lenne benne csillag ánizs talán.. kifújáskor nagyon tetszett, édes fűszeres vaníliás karamella teljesen uniszex vonalon, a bőrömön viszont amit leprodukált az nagyon kellemetlen volt. Nekem sok vaníliás uniszex illat jól áll de ebben az illatban a fűszerek a bőrömmel zavaró elegyet alkotnak, inkább férfias éllel (konkrétan úgy éreztem, hogy lekiabál rólam az illat, hogy hé, te nem vagy férfi! pedig egyáltalán nem olyan az illat maga hogy azt mondanám ez #csakispasiknak lett kreálva. Még a L'Artisan Parfumeur Noir Exquis-nál sem tapasztaltam ilyesmit, lol..), sajnos le kellett mosnom egy idő után mert nem tudtam megszokni. Lehet felrakom ide az enyémet ha Bátyusnak sem bejövős.
Egyébként tartós (5 óra elteltével is ugyanúgy éreztem) és érdekes illat csak nem vagyunk kompatibilisek.
Update: Bratyusnak bejött és nagyon jól mutat rajta! Tartós is, a kocsiban ülve szinte irigyeltem, hogy rajta ilyen finom. Feljebb pontozom 4re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Eugenol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Cinnamal, Geraniol

Részletesebb információ a smartskincare-en.