REN

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: GáborHenriette, Módosítva: 2014. január 14.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Frissítő, bőrradírozó hatású tonik, mely kitisztítja a pórusokat, eltávolítja az elhalt hámsejteket, így az arcbőr tiszta, matt és sima lesz. Csökkenti a látható pórusok méretét és a zsírosságot.  Természetes AHA és BHA gyümölcssavakat alkalmazva gyengéd radírozó hatást fejt ki, így csökkentve a mitesszerek és pattanások kialakulását.

A tonik alkoholmentes, és nem tartalmaz durva, szintetikus AHA/BHA gyümölcssavakat.

Kiszerelés: 150 ml

klaresz

2016. január 4.

Érzékeny bőrre tökéletes hámlasztó - és azoknak is, akik csak most kezdenek ráérezni a savas tonikok ízére. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Captainblonde

2015. szeptember 17.

Hatásos lemosó, bár én nem tapasztaltam a hámlasztó hatást. Szépen mattít és nem izgatja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

heyitseszter

2015. augusztus 16.

Nagyon szerettem ezt a tonikot, viszont ekkoriban kezdtem a kémiai hámlasztást is, ezért a hozzá fűzött ígéreteket nem tudom melyik termék váltotta be. Nem minden össztevővel vagyok kibékülve, ezért újra nem vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

KATA0824

2013. október 30.

Az én bőröm számára eléggé bejött ez a tonik. Rendszeresen használom reggel és este. Nagyon szépen és kiméletesen hámlaszt nem is érzem szükségét külön radírozásnak. A sebek amiket a pattanások nyomkodásával okozok hamarabb begyógyulnak. Teljesen más mint a többi alcohollal teli tonikok. Nem olcsó de szerintem megéri az árát.
Azt, hogy mennyire csökkénti a pórusok méretét nem tudnám pontosan megítélni mert az arctisztítóm ami egy csodaszer számomra ( sunday riley ceramic slip ) már teljesen kitisztíja és összehúzza azokat. Zsírosságot csökkenti és megakadájozza a pattanások kialakulását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

boreee

2013. április 23.

Frissito erzes, tisztit, de kb ennyi semmi igert hatast nem eszleltem, sem a porusokat nem csokkentette, sem a faggyutermelest, mikor a termekcsalad tobbi tagja mellett elkezdtem hasznalni... Lemosasra meg draga azert...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Hidratálók: Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem szabványos INCI név. Jelentése: virág víz

Az óriás passiógyömölcs kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint nyugtató és bőrvédő hatású összetevő.