Best of Beauty 2019

REN

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2014. július 15.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A korábban Mayblossom Balancing Cleansing Gel néven ismert arclemosó továbfejlesztett változata.

Szulfát-mentes arctisztító gél a zsírosodásra hajlamos (különösen a T-zónában) bőrre. Gyengéden eltávolítja a felesleges faggyút és a szennyeződéseket - így a bőr újra szabadon lélegezhet. A galagonyából (flavonidok), fűzfa-kéregből (szalicilin) és az ausztrál kék ciprusból származó bio aktívok megtisztítják a bőrt, összehúzzák a pórusokat, és gátolják a pattanások kialakulását.

• Eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút, összehúzza a pórusokat
  • Antibakteriális és fertőtlenítő formulájával eredményesen gátolja a pattanások, mitesszerek kialakulását
  • Az Aloe Vera együtt a zabból kivont aminosavakkal mélyen tisztít és nyugtatja a bőrt.
  • A fűzfakéregből nyert szalicilin segít az eltömődött pórusokon.
  • Az ausztrál kék ciprusból származó azulén gyulladáscsökkentő, antibakteriális és fertőtlenítő hatású.

bobekecske

2017. szeptember 15.

Használtan vettem kipróbálásra itt a Krémmánián. Elhasználgattam, kedveltem, de nem venném újra, hacsak nem bukkannék rá akciósan. A legtöbb arclemosót eléggé megunom a flakon vége felé.
Kedveltem az állagát és illatát, hogy nem habzott nagyon, és második lépésként kellően meg is tiszította az arcomat. A géles állagából kifolyólag nem száradt bele a kis adagoló csőbe a termék, ami a REN termékek cosmagolásának a gyakori problémája. Ha nem használom napi szinten a krémesebb lemosóit, krémjeit, beszárad, és olyankor túl sok terméket adagol utána.
A REN csomagolásaiban kiemelkedő, hogy a tubuson belül kis tasakból, légmentesen és így jól tartósítva nyerhető ki a lemosó/maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

onecrimsonnight

2014. július 16.

Sokkal effektívebb, mint vártam, nem gondoltam, hogy natúr kozmetikum lehet tényleg hatásos. Erről az is tanúskodik, hogy a kombinált bőrre való termékcsalád minta csomagjának egy heti használata után megrendeltem a nagy kiszereléses verziókat, suttba vágtam az összes addigi használatban lévő kencémet és azóta REN lázban égek.
Szóval ez a lemosó egy elég kellemes illatú, híg gél. A lemosása után, az arcom szárazra törlésekor teljesen érezhető, hogy "összerántotta" az arcomat, de mégsem húzódik utána kellemetlenül a bőröm, hanem épp ellenkezőleg, finom selymessé teszi.
Nagyon problémás, pattanásos bőrre szerintem ez nem elég, de arra ott van a márka másik termékcsaládja.
Én együtt használom a termékcsalád tagjait (lemosó, hidratáló, maszk) és azt vettem észre, hogy láthatóan csökkentek az orromon a mitesszerek, amitől egyébként nem gondoltam volna, hogy valaha is sikerül megszabadulnom, betudtam a genetikának.
Tehát azt hiszem, hogyha ez a hatás ilyen jó lesz hosszú távon is, teszek egy szívességet a bőrömnek, és még nagyon sok évig csak a márka natúr cuccaival fogom ápolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Antioxidánsok: Pueraria Lobata (Kudzu) Symbiosome Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Glucose

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!