REN

Ár:   11 200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. január 20.

Ár:   11 200 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Hidratáló, mely lenyugtatja az érzékenyebb típusú arcbőrt, valamint hidratálja és megvédi azt. Az omega 3 és 7 zsírsavak feltöltik és erősítik a bőrt, miközben viszaállítják a nedvességtartalmát. A bizabolol és a körömvirág csökkenti az irritációt. A REN Global Protection Complex formulája erőteljes antioxidánsok és szabadgyök-eltávolítók szinergikus keveréke, mely megtisztítja a bőrt, védi a krónikus gyulladás, az idő előtti öregedés és a környezeti ártalmak ellen.

• Feltölt és hidratál, lenyugtatja és gyógyítja a gyulladást és az irritációt.
  • Véd az UV sugárzás és a környezeti ártalom ellen.
  • Természetes mag- és növényi olajok visszaállítják a bőr nedvességtartalmát.
  • A köménymagokból származó peroxidáz enzimek antioxidánsok, melyek védik a bőrt a nap és a szél okozta ártalmak ellen.
  • A feketeáfonyából nyert omega 3 és 7 zsírsavak hatékonyan csökkentik a bőr gyulladását és irritációját.
  • Az omega olajok erőteljes gyulladáscsökkentő hatással bírnak.

Ár: 3000ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után
hallo8x

2019. június 25.

Ez az első REN kérm amit vettem sajnos nem lettünk jóban. Kombinált bőrre szerintem túl sok, nem nyugtatta meg a bőröm inkább problémát okozott neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Bedo169

2019. március 18.

Jó gyulladáscsökkentő, a keményvíz okozta kipirosodást is megszünteti. Fényvédő viszont nincs benne és békebeli kanalasgyógyszer illtata van, ezért a 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

nekoSX

2019. március 13.

Nagyon jó állagú krém, nem folyós, testesnek tűnik mégis tökéletesen terül, meglepően jól beszívódik és egész nap fennt is marad, nem folyik el a nap végére sem. Rétegezni is kiváló, bár én nem használtam semmit hozzá, elég volt így is. Szeles-hideg időben nagyon szerettem a kis mintámat. A gyulladáscsökkentő hatása látványos volt felkenés után, de nem volt sajnos hosszan tartó, ha nem használtam ugyanúgy rögtön visszajöttek a kis piros foltjaim :o(.
Az illata nagyon fimon, római kamilla, bár utálom az illatosított arckrémeket, de ez annyira természetes, hogy nem volt zavaró.
Ami miatt csak téli estékre használtam: az illóolajok benne, fényérzékenyíthetnek és nyilván senki sem hiszi már, hogy fényvédelmet nyújtana a krém, amikor semmilyen fényvédő nincs benne.
Jövő télre szerintem beszerzem a teljes méretet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

Jövő télre szerintem beszerzem a teljes méretet.

veresp86

2018. október 27.

Egy szettben vettem meg, sürübb állaga és a leírás alapján téli krémnek szántam és tette a dolgát. Nekem nagyon száraz a böröm, különösen télen nem engedhetem meg, hogy egy nap is kimaradjon az ápolásban.ez a krém jó választás volt, hozta, amit ígért hideg, szeles idöben is ùjra fogom venni, most, hogy megint aktuális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

youdith

2018. április 19.

Csodálatos összetevői vannak, a nappal ért környezeti ártalmak ellen védenek. Igazából csak ilyen összetételű krémeket kellene kennünk az arcunkra, amik jót tesznek és nem károsak, különben nincs is értelme a kenegetésnek. Nyugtatja, hidratálja az arcbőröm, hamar beszívódik, lehet rá sminkelni, krém-enyhe gyógynövény illata van (nem zavaró). Pumpás kiszerelés, pont annyit nyom ki egy enyhe nyomásra, ami egy felkenésre elég, praktikus, higiénikus és az oldalán átlátszó, látszik mennyi van még benne. Most ő a kedvenc, van még REN termék a fiókomban, amit még nem próbáltam, kíváncsi vagyok azokra is, mert ez meggyőzött.
Update: még mindig a legjobb állagú és hatású arckrémem, újra fogom venni. A vízhiányos bőröm nagyon finnyás, ezért se nem az azonnal eltűnő géles krémek, sem a zsíros krémek nem jók, ez kellemesen hidratál, úgy, hogy matt marad a bőröm, de mégis finom puha és feltöltött lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

tdobos

2017. november 27.

Jól hidratál, nem okozott problémát az érzékeny bőröm számára. A pirossággal viszont nekem nem tudott mit kezdeni, ezért csak 4 csillag jár neki. Az illata pedig olyan furcsa, gondolom a gyógynövények miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

hajnalka39

2017. augusztus 16.

Nagyon érzékeny bőrőm van, minden ami a cosdna oldalán 2-es komedogén indexű, tuti kiüti az arcom..Nem túl sok terméket tudok használni.
Ezt a krémet nem ellenőriztem ,csak megrendeltem. Istenítették mindenhol.Akkor tudtam hogy baj lesz ,amikor rátapadt az arcomra.Egy héten belül az állam tele volt mély göbökkel. Borzasztó élmény volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Mina

2017. január 5.

Az arctisztítójával együtt rendeltem meg, ami a nagy kiszereléshez képest sokkal hamarabb fogyott el, mint ez a kis csoda. Nagyon sokáig elég lesz, így ár-érték arányban is megéri hosszútávon. Hidratált bőrt, és tökéletes sminkalapot eredményez. Nyáron meggátolja a zsirosodást, és gyönyörű egyenletes bőrfelszínnel büszkélkedhetünk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Florance1983

2015. december 26.

Tökéletes krém a kiporosodott, rosacea bőrömnek ami télen még rosszabb állapotban van, de ez a krém kb 2 hét használat után látható változást hozott. Egyenletesebb, kevésbé piros és hidratált lett a bőröm tőle. Bár az állaga sűrűnek, nehéznek tűnhet, tökéletesen felszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 26.

jirka

2015. augusztus 4.

Illata, állaga, teljesítménye nagyon jól esik az érzékeny, kipirosodott bőrömnek. Több mint 5 hete beruháztam az REN Skincare Evercalm termékcsaládra, mert borzasztó állapotba volt a bőröm. Gyulladt, vörös, viszkető, soha semmi sem használt. Azt tapasztalom, hogy ez a termékcsalád segít. Valószínűleg a 3 termék (tej, szérum, krém) együttes hatása az, ami használ.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Antioxidánsok: Pueraria Lobata (Kudzu) Symbiosome Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile)

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.