REN

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. február 9.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mélyen tisztító, gyengéd arcradír jojoba mikrogyöngyökkel.

bobekecske

2015. február 9.

Akciós áron jutottam hozzá, így elhasználgatom, de semmi kiemelkedőt nem tapasztaltam vele kapcsolatban.
Enyhén szemcsés, nem túl erős, aminek köszönhetően valóban nem irritál, azonban nem is érzem különösen hatásosnak.
Az illata nem tudom, mennyire ártalmas: enyhén mentholos, fogpasztára emlékeztet. Igazából nagyon élvezetes számomra, kicsit spa-hangulatú, de gyanítom, hogy a mentholos illat inkább ártalmas a bőrnek, potenciálisan irritálhatja azt.
A REN arctisztítók egyik nagy előnye, hogy légmentesen zárnak (egy tasak tartalmazza a kencét, ami a tubuson belül külön található), így tartósak és higiánikusan használhatók. Azonban mindig marad egy kis adag a pumpában, ami ha nem használjuk napi rendszerességgel, hamar megszárad és elzárja a tubust. Ilyenkor egy tű segítségével kell megtisztogatni, és ez azért elég veszteséges.
Itthon már nem forgalmazzák, úgy tudom megszűnő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Itthon már nem forgalmazzák, úgy tudom megszűnő termék.

UnVraiAnge

2011. július 9.

Az elsők közt volt ez az arcradír, amit a REN-től kipróbáltam és még szerencse, mondjuk a bankkártyámnak nem feltétlenül, hogy én mindig komplett arcápolási csomagokat szoktam vásárolni, mert különben biztos nem vettem volna jó darabig egy terméket sem ettől a márkától. A krém maga finom szemcsés, olyan akár egy sűrű tejbegríz, viszont az illata elég jelentéktelen és a hatásáról is ugyanezt tudom elmondani. Gyengédnek, gyengéd és dolgozgat is, de mégsem érezni túl nagy különbséget.
A kegyelem kettest azért kapja viszont, mert egyáltalán nem irritálta még az én hiperérzékeny bőrömet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.