Replay

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dobi, Módosítva: 2012. január 14.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Parfüm összetevők: alma, narancs, szilva, tonka

Hajnike

2019. március 15.

Több éve használom, ha elfogy mindig újraveszem. Nekem ez a hétköznapi parfümom. Kellemes, gyümölcsös fűszeres illat, de nem édesen pacsulisan, inkább elegánsan. Tartóssága közepes. Imádom.

Hajnike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Pudlipollipotty

2019. március 8.

Nagyon szeretem. Nővérem használta és most eszembe jutott évek múltán,kell nekem is. Nem bántam meg. Édes, de nem tolakodó, rajtam tartós. 5*

Pudlipollipotty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 8.

Eszter32

2018. augusztus 3.

A nagy favoritom után ez egy szolíd, hétköznapi illat. Sajnos nem tartós.

Eszter32
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

A nagy favoritom után ez egy szolíd, hétköznapi illat. Sajnos nem tartós.

Jelizz

2018. június 26.

Azt kell mondjam jobb mint a Sarga Mexx EDT! Annyira nyari, konnyu, citrusos, edeskes, fas illat, imadom!!!😱😍 nem tartos nagyon... de akciosan ujra vennem akarhol, tetszik nagyon.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

wildrose

2018. május 20.

Felszabadult, önfeledt, élénk, hétköznapi illat, kifújáskor friss, citrusos, leszáradáskor édeskés, határozottan reszelt almára emlékeztető illat. A szilva melegsége csak a végén bukkan elő, de nagyon kellemes. Elég tartós is.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

Juuice

2017. június 9.

Nagyon szerettem, mindennapi használatra nagyon jó, mert nem tolakodó, de mégsem az a tucat olcsó pacsuli. Van egy állandó kedvencem (Lolita lempicka) , de amellett nagyon szeretek kísérletezni. Még az sem kizárt, hogy visszatérek hozza. Csak azért nem 5 csillag, mert nem az a hűha érzés, hanem simán egy jó parfüm.

Juuice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

csikosmatyas

2017. február 1.

Rajtam igazi "retro" illat, velmetina sampon és alma szappan, szaladgálósnak nagyon bejön és az ára is baráti. Ez egy jó választás volt.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 1.

MsKors

2017. január 9.

Megvettem, magamra fújtam, a pasim meg alélt, hogy mennyire jó. Aztán minden áldott alkalommal amikor használtam mindig megkérdezte, hogy mi ez, mennyire jó, mindig megmutattam az üveget, Ő megszaglászta és megállapította, hogy teljesen más az illata az üvegben, mint a bőrömön illetve, hogy valahogy minden alkalommal más az illat rajtam is. Valahogy igazodik a kedvemhez, az időhöz, mindenhez. Mindennapi illatom.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Lierre

2017. január 8.

2015. augusztus 17
Kellemes illat, olyan rohangálós hétköznapokra, amikor nem történik velem semmi különös. Végtére mondhatjuk, hogy egy farmermárkához illő illat - kényelmes, bőrközeli, gyakorlatilag bárkinek jól áll, csak egyszerűen jól érzi magát ezt viselve az ember lánya. De még sose volt olyan, hogy úgy ébredtem volna, hogy ma csakis ez a parfüm teszi teljessé a napomat.
Előttem írták, hogy olyan"átlagos". Szerintem ez nem baj, ilyen is kell, másképp mitől érezhetnénk különlegesnek más illatokat? :).

Update
Finom-finom, de olyan semmilyen. Beszédes, hogy 8 év alatt a 40 ml feléig jutottam (mondjuk az dícséretet érdemel, hogy tökéletes állapotban van az öreglány, még a színe is olyan, mint lánykorában). Elfújkálom kabátom illatosítására a maradékot. Az élet túl rövid egy jelentéktelen parfümhöz!

Lierre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

2015. augusztus 17

Update

krémparádé

2016. szeptember 19.

Az eleje olyan, mintha egyadag színesceruzát lehegyeztem volna, hozzáadtam egy adag szilvalikőrt és megédesítettem volna vaníliacukorral. aztán ez azegész szépen egybeolvad egy melegséges édes-szilvás-fűszeres illattá, de nem kislányosan, mint az Avonos Fantasy Midnightban, inkább olyan City Rush jelleggel. Ebben az árkategóriában szerintem egész jó kis őszi parfüm ez. Nem egyedi, nem bonyolult, de viselhető.

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Antioxidánsok: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.