Replay

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dobi, Módosítva: 2012. január 14.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Parfüm összetevők: alma, narancs, szilva, tonka

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

DianaR

2022. május 3.

imádom az illatatát, annyira szeretném, hogy tartósabb legyen :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

imádom az illatatát, annyira szeretném, hogy tartósabb legyen :)

merike3

2021. június 28.

Egyszerűen imádom, egyszer valamikor nagyon régen csak találomra szagoltam meg egy drogériában és milyen jól tettem, azóta mindig van itthon. Gyűmölcsös, de nem tolakodó, olyan barátságos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Isla

2021. június 27.

Máson és mikor beleszagoltam nem igazán tetszett. Rajtam viszont nagyon jól áll! Igazi üvegbe zárt paradoxon a kicsike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

Lityko22

2021. március 17.

Én is évek óta használom ( több,mint 5 éve). Örök szerelem és imádat az illata. Nőiesnek, szexinek érzem magam tőle.A barátaim azonnal kiszúrják, hogy ez van rajtam :) A Replay parfümök közül, ezt mindig újra és újra megveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Tiffany00

2020. december 10.

Hétköznapokra első osztályú! Friss és tiszta illat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 10.

Hétköznapokra első osztályú! Friss és tiszta illat

egetoerika

2020. augusztus 4.

Leárazás vettem, nem bántam meg. Olyan, amit bátran magamra fújok bármelyik hétköznap. Nem tolakodó, finom, tiszta. Semmi gubanc, semmi dögösség, semmi ragacsos cukorka, nem mászik az emberek arcába, nem figyelemfelkeltő, és én éppen ezt szeretem benne. Nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

kicsizebra

2019. május 11.

Hosszú évek óta kedvelem. Édeskés, de nem tolakodó, viszont felismerheted egyből máson is. Az illata nem a legtartósabb, viszont nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Hajnike

2019. március 15.

Több éve használom, ha elfogy mindig újraveszem. Nekem ez a hétköznapi parfümom. Kellemes, gyümölcsös fűszeres illat, de nem édesen pacsulisan, inkább elegánsan. Tartóssága közepes. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Pudlipollipotty

2019. március 8.

Nagyon szeretem. Nővérem használta és most eszembe jutott évek múltán,kell nekem is. Nem bántam meg. Édes, de nem tolakodó, rajtam tartós. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 8.

Eszter32

2018. augusztus 3.

A nagy favoritom után ez egy szolíd, hétköznapi illat. Sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

A nagy favoritom után ez egy szolíd, hétköznapi illat. Sajnos nem tartós.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.