Replay

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 17.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: citrusok, mandarin, nektarin

Szívjegyek: jázmin, ylang-ylang, geránium

Alapjegyek: vetiver, pacsuli, borostyán, pézsma

Ár: 4000 , Eladó: borbelypatricia
Állapot: 1 fújás hiányzik, Helyszín: Budapest 2 ker., fizetés: Előre utalàs esetén postázom,személyes átvétel Bp,2 ker. Pasaréti tér.
Ár: 10 ml 1400Ft+pk , Eladó: szawai
Állapot: saját, eredeti parfümömből frissen fújva 10 ml-es parfümszóróba, Helyszín: Kiskunfélegyháza , fizetés: banki utalás után postán maradóra küldöm
Ingrido

2019. október 20.

Jaj! Magamon próbltam. Rajtam arcvizes-uniszex illattá vált. Visszarepültem az időben, és a 8x4 dezodor, fehér frottírzokni, fejpánt kombó villant be. Nekem egyáltalán nincs összhangban a csomagolás és a tartalom. Az illat egyébként jellegzetes, és nagyon tartós is, (csak tőlem nagyon távol áll), egész nap éreztem az időutazást. Biztos jó illat, mert régen is működött. Rászedett a gyönyörű csomagolás. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Karakteres egy illat, rajtam a borostyán és a jázmin érződik leginkább. Szeretem,hogy ruhára fújva még másnap is érződik. Rajtam úgy 3-4 órát bír. Ha elfogy újra veszem !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

lilyrosedepp

2019. június 1.

Számomra nagyon karakteres illata van, ráadásul tartós is. Az üvege is csoda szép mellesleg. Nyárra valószínűleg valami könnyedebbet keresek,de télen tuti vissza térek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

wildrose

2019. március 27.

Kifújáskor friss, szinte fanyar citrusos-gyümölcsös, majd ezt hamar váltja az édes jázmin és ylang-ylang. Leszáradáskor puha pacsulis-pézsmás, ettől igazán karakteres illat. Elég intenzív és tartós, és csodás az üvege.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

Szamesz

2019. március 6.

Nagyon különleges, karakteres illata van szerintem. Az üzletben kipróbálva még nagyon erős volt, de ahogy telt az idő egyre kellemesebb lett. Hetek óta le volt értékelve, de nem vettem meg. Majd valamiért beszaladtam a Rossmannba és hirtelen fellángolásból a kosaramban landolt. Egyáltalán nem bántam meg. Abszolút kedvenc lett. Anyukám nagyon kevés parfümöt tart nagy királynak, de ez még őt is elvarázsolta. A fehér társa annyira nem nyerte el a tetszésünket. Jár az 5 csillag részünkről! Az üvege pedig csak hab a tortán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

naiyah

2019. február 28.

üzletben ízlett az illat, de magamon valahogy túl nehéz... és szerintem elég hamar elillan az illat, attól függetlenül hogy ne megy könnyed parfüm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

senskin

2019. január 18.

Nagyon kellemes meglepetést okozott ez az illat. Erőteljesen komoly, vidám, tavaszias, lendületes illat lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Anett0721

2019. január 7.

Bőrön nem próbáltam, ezért tartósságra passz, de illatra különleges. Valamelyest tényleg retro, és naaaagyon hajaz V. Beckham Signature Story-jára nekem (volt és imádtam!), nem mostani trend. Tetszik, bár nem ragadott úgy magával hogy megvegyem de a távolabbi jövőre nézve nem zárom ki. (most sok illatom van)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

nyuszo

2018. szeptember 27.

A mai nap nagy felfedezettje!
Az üvege az első pillanattól fogva rabul ejtett, és nagyon sajnáltam, hogy nem tetszik, ami benne van....
Hirtelen ötlettől vezérelve ma újra fújtam....és elállt a lélegzetem! Nem egy megszokott tucat illat, az már biztos....van egy sötétebb oldala is, amint azt a fekete üveg is mutatja, van benne elmúlás, enyhe melankólia....Érett személyiség szükségeltetik hozzá, tudni kell viselni, mert nem egy könnyű illatról van szó - vetiver, pacsuli, pézsma....
Jól áll neki a fekete, és a 10 fok alatti hőmérséklet....nekem ő olyan igazi őszi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 27.

A mai nap nagy felfedezettje!

skin

2018. szeptember 11.

Tetszett az üvege amikor megjelent ,de az illatot magát nem találtam kedvemrevalónak.
Aztán eltelt pár hónap és véletlenül az utamba akadt ismét. Vettem egy bőrpróbát és nagyon tetszett. Hogy mi tetszett benne?
Az,hogy nem tucatillat. Nincs benne semmi manapság trendi vonal. Inkább hinném azt róla,hogy niche parfüm. Diszkrét, kellemes cseppet sem lineáris. Néha van egy kis arcszesz feelingem ,de szerencsére ez hamar tovareppen . Ami teljesen meggyőzött ,hogy a férjem megkérdezte mi ez a finom illat rajtad?
Ritka alkalom ez ,mert velem ellentétben nincs oda a szagos vizekért ezért ritkán is tesz megjegyzést velük kapcsolatban. Azonban ez szóra bírta. Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Geraniol, Limonene, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol