Replay

Ár:   6200 Ft és 8990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ParfumPartner, Módosítva: 2016. október 3.

Ár:   6200 Ft és 8990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Fejjegy: alma, ibolya, vizes akkordok

Szívjegy: rózsa, ylang-ylang, gardénia

Alapjegy: pézsma, szantálfa, ámbra

Replay Stone Supernova Woman EDP kb. 20-25 ml
Ár: 1500 Ft+ postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 50 ml/ kb. 20-25 ml, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
Ár: 1000 ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el

Leslie

2020. január 25.

Kellemes illat, nem hivalkodó, hétköznapra való. Nálam nem a number 1, de bármikor viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 25.

Melus5

2018. október 15.

Nagyon ritkán leszek "szerelmes" parfümbe, nagyon kevés illat tetszik igazán. Ez a parfüm azon ritkaságok egyike, aminek az 1. találkozás után a rabja lettem. Imádom 😍!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

AzAKismacska

2018. szeptember 20.

Kifutó termékként a DM-ben 70%-os leárazásban 1800 forint jelenleg.

Kellemes, kis krémes, "uborkas" nyári illat.
Most őszi- téli újításban vagyok, így nem vettem meg.
Akciósan nagyon jó vétel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Kifutó termékként a DM-ben 70%-os leárazásban 1800 forint jelenleg.

Kellemes, kis krémes, "uborkas" nyári illat.
Most őszi- téli újításban vagyok, így nem vettem meg.
Akciósan nagyon jó vétel :)

Maji

2017. szeptember 25.

Nem vagyok egy nagy parfümszakértő (sajnos). Régóta kerestem már egy ilyen parfümöt, mivel mindig mikor hasonló illatot éreztem másokon nagyon tetszett és végre megtaláltam! Nagyon a sajátomnak érzem, tudok vele azonosulni. 2x fújással egész nap érezhető, szóval a tartóssága megfelelő, ár-érték arányban is nagyon jónak találom. Szerelmem lett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Blackxentric

2017. május 1.

Már egy ideje szagolgattam mire úgy döntöttem, hogy meg is veszem. Rengeteg parfümöm van és az utóbbi időben igyekszem fogyasztani a készletet, de ezzel kapcsolatban úgy voltam, hogy kell. Glamour napokon a Müllerben vettem meg 20 % kedvezménnyel az 50 ml-s kiszerelést. Az illata kifejezetten tavaszi számomra, nagyon kellemes. Két fújás egész napra elegendő belőle, tehát tartós is. Úgy érzem jó vásárt csináltam ezzel az illattal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

acsewy

2016. december 26.

Számomra ez egy nagyon lágy édeskés illat ami nekem nagyon bejön és bár nem sokáig érzem magamon a barátom még a nap végén is megemlíti, hogy jó az illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

klau810614

2016. november 26.

Erős fűszeres illat , nagyon tartós.Én az édes illatokat szeretem de ez megfogott.Kell....😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Nutellabella

2016. november 2.

Finom, krémes, nőies illat. Nem vagyok nagy parfümőr, az elején volt az illatban valami kis szúrósság, de leszáradva puha, púderes. A csuklómra fújtam pár órája, azóta párszor már mostam kezet, de még érződik. Nekem tetszik, valószínűleg lecsapok rá...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Panna91

2016. október 14.

Csak teszteltem a boltban, leginkabb a rózsát érzem benne. Nekem nagyon erőszakos illat. Tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.