Replay

Ár:   6400-11 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Quebeck, az összetevőket feltöltötte: kolozsve, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   6400-11 500 Ft
Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatösszetevők: piros bogyók, nektarin, szilva, mandarin, narancs, fekete ribizli, fekete bors, gyapotvirág, török rózsa, napraforgó, pacsuli, szantálfa, kasmír, vanília

anita763

2021. augusztus 3.

Imádom-imádom-imádom! A szomszédasszonyom teljesen megveszett ezért az illatért, amikor megérezte rajtam, így elárultam neki a márkát és a nevet. Viszont rajta nem működött úgy, mint az én bőrömön, így a részéről majdnem sírás lett a vége. Ár-érték arányban teljesen megéri, főleg, ha azt vesszük figyelemben, hogy az én bőrömön reggeltől estig tart. Sokan megdicsérték már amikor őt fújtam magamra, a szilázsa, hatósugara sem elenyésző. A parfümgyűjteményem egyik nagy kedvence! :) *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

aalexaa

2020. november 22.

Próbáltam magamon a Sít és több utánzatát is, és hiába tetszett alapvetően az illat, mindegyikben volt valami szúrósság, ami elrontotta az élményt. Érzem ebben is a hasonlóságot, de valahogy puhább, vaníliásabb, minden szúrósság nélkül. Tökéletes őszi-téli mindennapi parfüm. A tartóssága közepes, napközben egyszer szoktam frissíteni, mert nem bírja estig, de nem is tűnik el fél óra alatt, a ruháimon pedig sokáig érezhető. A kis kompakt üveg pedig tökéletes táskbadobáláshoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

stylo

2019. július 21.

Rendeltem egy piros sít. Ezt kaptam melle. Az egesz csomagot belengte ennek a kis mintanak az illata. Eloszor azert lettem tok ideges, mert feltem h kifolyt v osszetort a sí. Aztan mikor lattam, hogy az rendben, felig mar egeszen megnyugodtam, de aztan megis csak felment az agyvizem, mert ez annyival jobb, hogy meg kell veszni. Soha a budos eletben meg csak veletlenul se vettem volna a kezembe, tuti nem fujtam volna magamra soha, mert egy sznob liba vagyok. De azert ez egy remek tanulsag. Vannak nagyon jo kis parfumok elerheto aron is.
Up: egy kicsit azert lelohadt a kezdeti lelkesedesem. Tegnap ezt raktam fel. Tobbe nem teszem es mar el is ajandekoztam. Nekem ez sajnos megis tul egyszeru, kicsit snassz, nem erzem komfortosnak. Szerintem nem is all jol, tolem minden esetre szokatlan, ennel joval grandiozusabb illatokat hasznalok. Egy kisholgy, akinek atadtam, viszont nagyon orult neki. Tovabbra sem tartom rossznak es orulok, hogy kiprobalhattam, de nekem nem eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

krisztina.bachman

2019. február 23.

Fantasztikus illata van, viszont tényleg emlékeztet valami drágább parfüm illatára (Armani sí?!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

AzAKismacska

2018. szeptember 20.

Rajtam az illat olyan, mintha Dita Rouge (<3) parfümének lenne a kedvesebb, édesebb húgocskája.
Bár, ahúgocska nem állja meg a helyét, ő is nagyágyú.
Az alapillata a "tipikus" Replay pacsuli- vanília- szantál kombináció. ( a Signature- ben ezt vitték tovább, erre az alapra építkeztek).
Van egy egész hosszú, fűszeres fázis, ami szépen egy szantálos- rózsás, meleg illattá alakul. Szerintem, ez, az utolsó a legszebb része.
Most, hogy lentebb írtátok, valóban emlékeztet a Sí- re, de én kevésbé virágosnak & fűszeresebbnek érzem, de a " cukorba forgatott virág" mindkettőben megvan ( ez nem 100%, tegnap Chloe- ban aludtam, a pizsim Chloe- rózsás, lehet picit belenyúl az illatélménybe).
A tartóssága 4-5 óra, az 5-6 ezres ár (20 ml) emiatt valóban picit soknak tűnik.

Én speciel az üvegét nem annyira szeretem, azt a ronda matricát a kibontás után leszedtem :D A kupakja viszont pompás, ritka jól zár!
A doboz szvsz gusztustalan. Ötletes, de gusztustalan. A kartonlapoktól ilyen undorodó, tripofóbiás viszketés jött rám :D ki kellene dobni, de ahhoz kézbe kéne venni :/ :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Bár, ahúgocska nem állja meg a helyét, ő is nagyágyú.

Verona5

2018. július 27.

Én leszek a lepontozója: borzadály volt... felfújás után olyan szagom lett mintha ittam volna és a bőröm az alkoholt párologná ki ... büdös pálinka és bor keveréke. A leszáradásában meg egy olcsó drogériás cucc. Az üvege viszont öt csillag, ami persze nem menti ki az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 27.

tevepup

2018. június 25.

Az illatát imádom, jobban érzem magam a bőrömben, amikor rajtam van, főleg őszi-téli parfümnek jó, viszont az árát sokallom a mennyiségért, nagyon hamar elfogyott :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Lory

2018. március 22.

Nehéz írni róla,összetett illatélményt produkál nálam.Imádom Armani Sí-jét,én mégsem látok köztük hasonlóságot,azt kivéve hogy mind kettőjüket 5 csillaggal értékelem.:))Nekem a Sí egy igazi rózsaszín bájos illat a maga finom púderes leszáradásával.A True élénk gyümölcsös indítás után pézsmás-vaníliás alapokra vált.A gyümis része sem az a nyári,komolytalan gyümölcs,mert a szilva és a pirosbogyós gyümölcsök odateszik magukat és megadják már ez elején az illat mélységét,ezután pedig az említett pézsmás-vaníliás akkordok jönnek,amik szintén elég hangsúlyosak.Ezek miatt nem értek egyet azokkal akik édes meg cukorkás illatnak írják.Attól jóval több és összetettebb.Tény hogy nehéz körbeírni...Én talán kicsit fás-pézsmás orientális illatnak mondanám.Nekem nagyon tetszik,bár a környezetemben talán én vagyok az egyetlen aki így van vele :)))megosztó illat.Tartóssága kiváló,egész napos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

lile

2018. március 19.

Imádom az édes, cukros, gyümölcsös illatokat, de ez frissen magamra fújva már majdnem túl édes. Egyenesen mézillatot érzek ki belőle. Persze gyorsan enyhül picit, és úgy már szuper, viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

kolozsve

2018. február 24.

Számomra nagyon nagyon jó illata van: virágosan, édesen és gyümölcsösen vagány. Így tudom megfogalmazni, mert tényleg van benne valami különlegesség. Tökéletes parfüm lenne pl., ha még sportolnék: márkás cuccokban megyek edzésre és én futom a legjobb időt 10 km-en.....:). Zuhanyzás és indulás után néznek, akik láttak futni és az illatfelhőmet szimatolják :)!
Aztán az edző pedig közli, hogy holnap már egy huszast futunk....:(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Aztán az edző pedig közli, hogy holnap már egy huszast futunk....:(.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.