Replay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fás-aromás illat.

Összetevők: citrusfélék, kardamom, mirtusz, szerecsendió, guaiac fa, borostyánkő.

szg05

2019. október 10.

Páromnak vásároltam ajándékba, szuper illata van, a negatívum csak az, hogy sajnos már nem kapható sehol..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

szirimiri

2018. október 27.

Páromnak kerestünk hirtelen felindulásból egy jó kis parfümöt, ezzel jött a kezében, hogy megvan az igazi! Megszagoltam és maga volt a tökély, amikor az árát kerestem, azt hittem rosszul látok, abszolút megfizethető, sőt! Rajta tartós, napok múlva is érződik a ruhákon. Férfia, vonzó, karakteres illat, cseppet sem közönséges, én imádom :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Doryen

2017. június 9.

Mikor a páromnak választottuk, hirtelen az ég is felragyogott!:D és hál'Istennek Ő is így volt vele, imádkoztam, hogy hazavigyük. Ajándékba meg is kapta nagy hirtelen. Igazi férfias, letisztult, kiforrott férfiillatnak tartom, imádom (imádja!)..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

kgergely

2017. május 20.

Nagyon klassz kis illat, bőven a megfizethető árkategóriában.
Ugyan nem olyan tartós, mint a drága parfümök, maximum tartok egyet az irodában is, hogy a kolléganők délután hagy örüljenek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Nagyon klassz kis illat, bőven a megfizethető árkategóriában.

LathatatlanOzike

2016. december 29.

Nem vagyok jó a férfi parfümök illatának kivesézésében, annyit tudok megállapítani, hogy jó-e az orromnak, vagy sem. Na, ő a kifejezetten jó, sőt nagyon jó! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Coumarin, Geraniol, Limonene, Citral, Eugenol, Cinnamal
Színezékek: CI 42090, CI 60730

Színezék. Lila színű.