Revers Cosmetics

Ár:   950 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pilotgirl, Módosítva: 2018. október 11.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A még élő, növekedésre képes szempillák a szérum hatására egyre hosszabbak, vastagabbak, láthatóan erősödnek. Az innovatív formula Widelash™-t tartalmaz, mely egy olyan szabadalmaztatott összetevő, amely rendkívül hatékonyan stimulálja a szempillák növekedését. A B5 provitamin javítja a szempillák szerkezetét, erősíti, rugalmasabbá és fényesebbé teszi őket. Az allantoin intenzíven hidratálja és regenerálja a szemhéjak finom bőrét a szempillavonal mentén, megakadályozza az irritációt és a bőrpírt. A természetből nyert három aktív növényi összetevő kombinációja csökkenti a szempillák elvesztését, stimulálja, serkenti a növekedésüket és növeli azok volumenét.

A szérum hatásának első eredménye 3 hét folyamatos használat után látható. A leglátványosabb hatás 12 hetes kezelés után érhető el. Tesztek által igazolt hatékonyság.

kertesznorka

2019. december 4.

Miután fájó szívvel visszaküldtem a Molash szempillaszérumomat a bimatoprost betiltása miatt, körülnéztem a szempillaszérum- piacon, ki legyen a következő kiszemelt. Az áraktól dobtam egy hátast (bár a Molash sem volt olcsó, viszont az aztán tudott is!) Végül úgy döntöttem, evaedinakiss és a netes tapasztalatok hatására, hogy ezzel az olcsóbb szérummal folytatom a szempillamentő akciómat. Úgy voltam vele, hogy ha csak konzerválja azt az állapotot, amit a Molash-sal elértem -áradozásaim elérhetőek a termék oldalán, de mindegy is, ne is olvassátok el, mert csak a bosszankodás marad, a termék beszerezhetetlen :-( - már akkor is meg leszek elégedve. Azért azon rendesen ledöbbentem, hogy ez a termék elérhető 990 Ft-ért, egy másik oldalon pedig 4900 Ft-ért! - 9000 Ft-ról leárazva :-DDDD Ez a legális rablás Black Friday módra, kérem szépen... na mindegy, gondoltam egyet, és rendeltem két darabot a neko-ról (a makeup plaza oldalon elfogyott), hogy legalább több legyen a rendelt termék ára, mint a postaköltség :-P Szóval, itt van nálam egy hete, és a következőket tapasztaltam első körben:
-esti felvitel után reggelre nem duzzadnak a szemek, nincs pirosodás, könnyezés (nálam szerintem senki nem potyogtat több könnyet, széltől, krémtől, fénytől, bármitől ömlik a szememből a könny)
-a felvitele a kis tussal könnyű, az állaga zselés, kellemes, jól oszlatható.
-a szempilláim egészségesek, fényesek, nem hullanak.

ezidő alatt ennyi a tapasztalat, 3 hét múlva már remélem, több hatásáról is be tudok számolni. Az első használat előtt megmértem a szempillám a kis mérőpapír segítségével, amit a szérumhoz adtak, le is fényképeztem, így konkrét eredményekről fogok tudni beszámolni. Addig kap egy négyest :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 4.

-a felvitele a kis tussal könnyű, az állaga zselés, kellemes, jól oszlatható.
-a szempilláim egészségesek, fényesek, nem hullanak.

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

Használtam már a Long 4 Lashes-t, és a Molash szérumokat is. Ezt a Make up plaza oldalról szoktam rendelni, 950.- Ft. Nálam pontosan ugyanazt tudja ez a szérum is mint az első kettő sokkal drágább. Kb 3 hétig naponta használom, utána heti 2-3 alkalommal, hogy szinten tartsam a hatást. Spirálozás után nagyon látványos, szép pilláim vannak. Dúsabb nem lesz egyiktől sem, de sokkal hosszabb pilláim lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.