Revalid

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2010. december 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolás

Megerősíti a haj szerkezetét.

Zabkivonatot, búzafehérjét és pantenolt tartalmaz.

Színezéket, formaldehidet nem tartalmaz, allergénmentes illatanyaggal.

Ár: 2000ft , Eladó: piccem
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: --
bernadettu

2019. június 27.

Update 2019. június 27. most fogyott el, volt pár hét, amikor egy Baleás hajbalzsamot használtam és az nyomába sem ért a Revalidnak. Az illata is csak egy bizonyos részén volt más, a vége felé már nem volt fura.
Egyértelműen érezhető a különbség, amikor ezt használom, valamilyen akcióban lehet újraveszem, de azért még szeretnék mást is kipróbálni.

Update 2019. február 24: kb félig elhasználtam már, azt vettem észre hogy megváltozott az illata, nézem a lejárati időt, 2019.01. Igazán kedves a márkától, hogy olyan terméket ad, aminek közeli a lejárata... Szerencsére a hatása nem változott, az is igaz, hogy nem a teljes árat fizettem a csomagban kapott termékekért, de ez akkor sem túl szimpatikus. Csak azért használom el, mert nem szeretném kidobni, mert a hatása egyébként rendben van. Persze, ha további változást észelelek, akkor megy a kukába.

Beauty fesztiválon kaptam ezt is. Eddig kb minden hajmosás után használtam (két naponta szoktam). Puhább lett tőle a hajam, egyéb változást nem tapasztaltam, de nekem amúgy is egészséges, sűrű hajam van, így nem nagyon volt mit rendbe tennie.
Általában nem használok samponon kívül semmi terméket hajamra, így nincs viszonyítási alapom a drogériás balzsamokhoz képest.
Ha valakinek alapvetően egészséges a haja, annak nem lesz látványos a változás.
Jobban tetszik, hogy ezt nem kell olyan sokáig fent hagyni, mint a hajpakolást.
Maga a flakon lassan fogy, de így, hogy nem létszükséglet, még nem tudom, hogy megvenném-e magamtól, lehet nekem egy drogériás balzsam is elég lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Ha valakinek alapvetően egészséges a haja, annak nem lesz látványos a változás.
Jobban tetszik, hogy ezt nem kell olyan sokáig fent hagyni, mint a hajpakolást.

lilaszilva

2019. január 30.

Én is Beauty fesztiválon jutottam hozzá. Ennyiért magamtól biztosan nem vettem volna meg.
Nagyjából minden második hajmosásnál használom. Az illata finom, selymes és csillogó lesz tőle a hajam, de azt vettem észre, hogy csak a hajvégekre kell. Vagyis ha már a fül vonalig kenem fel, az túlzás. Amúgy szerintem nem tud klasszisokkal többet, mint egy akármilyen olcsóbb változat. Elhasználom, de csodát senki se várjon tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

bednem

2018. október 2.

Póthaj fel/ le helyezésnél, igénybevett, gyulladt fejbőrre az egyetlen ami bevetettem.
Gyógyszertárban vettem.
Minden cseppjét megérte!
Nálam életmentő volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Gyógyszertárban vettem.
Minden cseppjét megérte!
Nálam életmentő volt.

devirag

2015. december 3.

Nekem bevált, bár mellette a kapszulát is szedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Nekem bevált, bár mellette a kapszulát is szedem.

Dorine

2014. október 24.

Én imádtam; samponnal együtt használtam, az én hajammal csodákat művelt. Azóta is szomorkodom, hogy már nem forgalmazzák itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Yolanda

2014. március 22.

Pár évvel ezelőtt használtam, de nem nyűgözött le. Használtam a samponnal együtt is de úgy sem volt extra látványos eredmény. Nagyjából azt produkálta a hajammal, mint más, jó minőségű termék csak 3-szoros áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

F_Etti

2014. január 20.

A samponnal együtt használom, csodákat tesz a szálkásodásra hajlamos hajammal. Könnyebben is tudom formázni a hajamat a balzsam használata után. Csak az összetevők nem túl szépek, ezért a 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

MissNickole

2013. december 28.

Nulla pont, nálam semmiféle jó hatást nem váltott ki, bár rosszabb sem lett tőle a hajam. Amilyen a marketingje és amennyibe kerül sokkal többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

orsolyanovak

2013. szeptember 29.

800Ft-ért volt akciósan így gondoltam kipróbálom. Vegyesek az érzelmeim a termékkel kapcsolatban, samponnal együtt lehet, hogy jobb lenne a hatás. Összességében nem rossz, de az eredeti árát tekintve szerintem 1 dr.organicos balzsam ennél jóval többet nyújt. Az összetevői cseppet sem nyűgöztek le. Használata után mindig száll egy kicsit a hajam, szóval göndör hajra nem a legjobb :S Viszont szoktam a fejbőrömre is tenni egy keveset és egyáltalán nem lapítja le a hajam. 2 nappal hajmosás után, már ugyanúgy tiszta gubanc a hajam. Sokáig kitart egy flakon, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Ба́ба-Яга́

2013. szeptember 15.

A legnagyobb problémám a hajvég gyors töredezése és szárazsága. Erre nem nyújt megoldást, de jó az illata, puhábbá teszi a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin