Revalid

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2010. december 2.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hajápolás

Megerősíti a haj szerkezetét.

Zabkivonatot, búzafehérjét és pantenolt tartalmaz.

Színezéket, formaldehidet nem tartalmaz, allergénmentes illatanyaggal.

Ár: Megegyezes szerint , Eladó: piccem
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: --

albertinablogg

2011. március 25.

A hatását a mai napig nem tudom. (???) Én is a balzsamot vettem meg a sampon helyett... :S Nekem nem volt se jó se rossz, viszont amennyibe került messze nem ér. Hajat gyakrabban kellett mosnom tőle, a hajhullásom a használata nélkül is abbamaradt. Hogy a derékig érő hajamra mindenhová jusson sokat kellett használnom belőle, bár nem is baj, hogy elfogyott... Venni még egyet biztos nem fogok, ha olcsóbb lesz sem hiszem. Ráadásul piros jelzéses anyag is van benne?? És ha valakinek éppen attól fog jobban hullani a haja? No komment....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 25.

k.eszter88

2011. március 11.

Volt egy időszak, amikor jobban hullott a hajam a szokottnál, és kipróbáltam a Revalid hajtonikot. Változás volt, de csak rossz irányban. A hajam büdös lett tőle, ragadt, és ami a megdöbbentő, hogy jobban hullott, mert eltömítette a hajtöveket, ráadásul a koffein tartalma miatt nem bírtam tőle aludni. Én biztosan nem ajánlom senkinek... Ezekután a többi Revalid termékben sem bízom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 11.

BabyDoll

2011. március 8.

Egyszer véletlenül sampon helyett vettem meg (ugyanolyan a flakonja). Gondoltam, ha már van, használom. Én is beállok a sorba: az illata jó, a kifésülésben is segít, de ezen kívül semmi, de semmi olyan változás, amitől tátva maradna a szám. Újra fogom-e vásárolni? Nem hiszem. Sokkal jobb balzsamok is vannak ennyiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 8.

pumukli21

2010. december 6.

Finom illat- könnyű kifésülhetőség

Csatlakozom az előttem szólóhoz: nagyon finom illata van- hidratál, könnyen fésülhető a hajam, de semmi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. december 6.

Finom illat- könnyű kifésülhetőség

Ancico

2010. december 2.

drága

Nem volt rossz, a hatását mégsem tudom pontosan felmérni, mivel más hajápolókat is kezdtem használni egyszerre vele. Annyira nem hiszem, hogy egy balzsam sokat tudna segíteni a töredező hajamon, persze használok mindíg mert mégiscsak sokkal jobb állapotban van most a hajam, mint mikor nem nagyon használtam semmit. Pár percig a hajamon szoktam hagyni beszívódni.

Kifésülni így sem könnyű, kell mellé valami más ápoló hidratáló pakolás is.

Összességében egynek elmegy, bár sima balzsamhoz képest nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. december 2.

drága

Kifésülni így sem könnyű, kell mellé valami más ápoló hidratáló pakolás is.

Összességében egynek elmegy, bár sima balzsamhoz képest nem olcsó.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin