Revlon

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2016. február 9.

Kiszerelés:   12,4 g
Lelőhely:   online külföldről

• Építhető színintenzitás
  • Könnyű, selymes érzés
  • Nem hagy zsíros érzetet a bőrön

legallybrunette

2019. május 3.

Nagyon aranyos Krémmániástól vettem a képen is látható árnyalatot, amely nem ennyire élénk élőben. Kézzel viszem fel, eléggé óvatosan kell kezelni, mert erős színe van. Jól eloszlatható, de azért a sűrű állaga miatt igényel egy kis bűvészkedést. Nem a legtartósabb, de teljesen megfelelő arra, amiért vettem: hogy legyen a táskámban egy tartalék pirosító, amelyhez tudok nyúlni, ha kell, és főleg, hogy ne kelljen ecsetet is cipelnem a neszesszerben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 3.

Minocska

2017. szeptember 6.

Nagyon szép szinekben kapható, rendkívül gazdaságos pirosító - kevés mennyiséget felvíve is szinte egész nap fennmarad, epítettem formában pedig biztos aznarcpír egesz napra.
Az előttem szólóhosz csatlakoznék : kemény, viaszos-szilikonos anyaga van, semmiképpen sem szabad hab, vagy krém formatumra számitani.

Sajnos itthonról kivonult a márka, igy már csak online lehet rendelni, de én bátran javaslom bárkinek latatlanban is, szerintem nem fog csalódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

kisko

2016. március 25.

Nagyon szeretem, rettentően tartós!
A Coral Reef árnyalatot használom, ami elméletben sötétebb bőrre való, én meg hóka vagyok és szeplős, de olyan kevés szép narancsos árnyalatot kapni, hogy megpróbálkoztam vele. Nagyon nagyon picike mennyiséget jól eldolgozok, és szinte egész nap rajtam marad. Nem zsíros, hanem inkább viaszos-szilikonos anyag, elég kemény, és elképesztően pigmentált, lehet erősen és leheletnyi mennyiségben is felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Nagyon szeretem, rettentően tartós!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.