Best of Beauty 2019

Revlon

Ár:   2995 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2013. február 4.

Kategória:   Hajápolók

Azonnali hajban maradó kondicionáló szőke, szőkített, melírozott, ősz hajra.

Azonnal hidratál, így könnyen kezelhetővé válik a haj. A felső komponens kondicionálja a hajat, valamint fényt ad, miközben az alsó komponens hidratálja és táplája. A kék pigment tartalom felélénkíti a szőke hajat, hangsúlyozza a melírokat, semlegesíti a sárga tónusokat.

Trixi

2018. március 28.

Segít a gubancos, festett haj kibontásában, kevesebb kihullott hajat találok. Puhítja is a hajam, de elég sokat kell ráfújnom hozzá, sőt még szárítás után is ráfújok, hogy ne szálljon annyira. Viszont emiatt eléggé hamar zsírosodik a hajam, de a másik választás, hogy szénaboglya maradok. Szerintem kevésbé fakó, csillogóbb a hajam. Sárgulni eddig sem sárgult, így ezt nem tudom bemérni. Nagyon erős illata van, de szerencsére hamar elszáll. Szerintem a többi hasonló hajápoló is nagyjából tudja ezeket. Nem egy must have darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

Lills

2015. október 28.

Hamvasításra vettem, nem tud többet, mint egy hamvasító sampon, de sokkal egyszerűbb a használata. Hogy könnyebb-e kifésülni a hajam vele, fogalmam sincs, de nem zsírosít különösebben. Tipikusan egy olyan termék, ami se nem használ, se nem árt, ha elhasználom soha többet nem fog eszembe jutni, hogy volt ilyenem. De egyszer simán jó kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 28.

rea3

2015. szeptember 21.

Sajnos túl gyakran nem használom, mert nekem nagyon gyorsan zsírosítja az egyébként is erre hajlamos hajamat, pedig nem fújom a hajtövekre..
Viszont a használata után nincs gubanc, az biztos, úgy siklik a fésű, mint kés a vajban :D az illata is kellemes és mégegy észrevétel, hamarabb szárad meg tőle a hajam, fura de tényleg. Hamvasításban nem tudok csodákat mesélni róla, én nem vettem észre semmit a melírcsíkjaimon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Mindy

2015. augusztus 30.

Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Imádom! :)

ur.isten.ne.mar

2013. december 5.

Nem tudom, mit mondhatnék róla, egyszerűen szuper. Pont azt teszi, amit ígér: segít a kócbontásban, hamvasít és hidratál. Nagyon finom, friss, citrusos illata van, és bár csupa szilikon, mégsem zsírosít, pedig a hajtöveimre is fújok belőle bőven, ráadásul a fürdőszoba padlója sem csúszik utána :)
Minden forintot megért, a melír csíkjaim nagyon hálásak érte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Minden forintot megért, a melír csíkjaim nagyon hálásak érte :)

CocoSunrise

2013. június 17.

Használtam ilyet anno amikor még szőke voltam 8 éve. Sokat segített abban, hogy kevésbé legyen sárgás a hajam és puhított is. Abbahagytam a használatát, mert váltottam barnára, de tényleg jó termék ... bár nevetségesen túl van árazva nálunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Sabinilla

2013. június 15.

Szeretem ezt a hajápolót, 2 flakonnal is elhasználtam belőle még évekkel ezelőtt. Akkor még ezer-egynéhány Ft-ért árulták a kedvenc fodrászkellékesemnél. Azóta új külsőt kapott és az ára is a duplája lett. Itthon nem éri már meg megvásárolni, nagyon túlárazták, külföldön lényegesen olcsóbban hozzá lehet jutni. Érezhetően ápolta a hajam, csak úgy siklott a kefe benne, nem akadt, csökkentette a töredezést, a haj tapintásra és látványra is sokkal egészségesebbé vált tőle. Kifinomult a hamvasságot adott, ami nagyon finom illattal párosult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 15.

anita0101

2013. április 23.

Nagyon jól hamvasítja és ápolja a szőke hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Nagyon jól hamvasítja és ápolja a szőke hajamat.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Színezék. Lila színű.