Revlon

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: N0emi, Módosítva: 2016. február 4.

Lelőhely:   Müller

A hidratáló formula erősíti és dúsítja a pillákat.

eztak

2019. június 3.

Nekem is pixiboxból volt, magamtól valószínűleg sosem vettem volna meg. Sokféle, és általában olcsóbb árkategóriás spirált használtam már, gyakran több mint fél évig jók voltak, nem tapadtak és csomósodtak. Viszont ez már elég rövid idő után kezelhetetlenné vált, pedig kitartóbb és elszántabb vagyok, mint egyből-kukába-hajítós társaim:) Azt hiszem, 1-2 hónapig küzdöttem vele és nagy problémám nem volt, bár óriási a keféje, mindig összekentem magam... (javítva 2017-es poszt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Hoaithu

2017. november 18.

Nekem ez a spiral nagyon bevalt :) szepen hosszabbitja a pillaimat, hasznalata egyszeru es tartos, ugyanakkor nap vegen konnyeden letudom tisztitani egy egyszeru micellasvizzel. Sajnos miutan elfogyott mar nem talaltam ilyet a muller drogeriaban :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Gica81

2017. június 1.

Fekete színűt kaptam még egy Pixiből. Nem szoktam szempillaspirált használni, de ez amennyire egyszerű kefével rendelkezik, nekem annyira tetszik a pilláimon. Sokat könnyezik a szemem a napi 8 órás irodai munkától, de még akkor sem jön le. Én teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Black Fairy

2017. március 8.

Nekem a barnás-fekete van meg...sajnos a fekete szempilláimon a színe így egyáltalán nem látszik...
Illetve az egész termék nem csinál semmit...
A keféje engem nem zavar, szépen el lehet vele fésülgetni az embernek a pilláit, nem kentem össze vele a szemhéjamat se. Viszont se nem hosszabbít, se nem dúsít...Nem pereg, nem maszatolódik, de nem is látszik, ha a kézfejemen lehúzva nem lett volna festék, azt hittem volna, hogy üres a tubusom...
Ami egyébként nagyon szép zöld, imádom a csomagolását. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Illetve az egész termék nem csinál semmit...
Ami egyébként nagyon szép zöld, imádom a csomagolását. :)

ibolyatomko

2017. március 4.

Pixiboxban volt, magamtól nem vásároltam volna meg, nem hiába. Óriási a keféje, akár mennyire vigyáztam mindog összekentem vele a szemhéjam, egyáltalán nem tartós, nagyon hamar lepergett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Mundow

2017. február 18.

Túl sok festéket vesz fel és összetapasztja a pillákat. Napközben panda szemeket csinál és lepereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

SchSzilvia

2017. január 6.

Pixiboxban kaptam, feketét. Bárcsak rúzst kaptam volna. Sokféle szempillaspirált használtam az évek során, drogériásat is, és magasabb árkategóriájút is (főképp Clinique High-impact párti vagyok sok "nem az igazi" spirál után), de egyszer sem fordult elő eddig hogy az első (és lemosás után egy második még ugyanazon reggel) szerencsétlen próbálkozás után a kukába hajítottam volna egy vadiúj terméket, most igen. A keféje HATALMAS és hosszú és nagyon kemény sörtéi vannak. Hasonló jutott eszembe, mint egy előttem szólónak, hogy pl egy zsiráfnak jobb lenne. Sok festéket felvesz, és még úgy is kezelhetetlen számomra hogy lehúzogatom a szélén. Ezen nem szoktam fennakadni, mert addig fésülgetem a szempilláimat amíg jó nem lesz, de ez most lehetetlen volt, mert rajtam, az előttem szólókkal ellentétben túl hamar megszáradt (Mac Prep & Prime arcsprayt használok). Nem volt időm jól eloszlatni, hamar beütött a póklábasodás, összetapadás. Sajnos nagyon csalódott vagyok, 2 Ft-ért nem venném meg, még pótnak se tartottam meg, inkább ma SOS veszek valamit helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

zsuzsoka0925

2017. január 2.

Ez valami borzalom. Nagy, bumszli, kezelhetetlen a keféje.
Hetek óta időről időre előveszem, hogy hátha velem van a gond, de mindig ugyanarra jutok: összetapasztja a pillákat, a belső kisebb szálakat pedig kb. lehetetlen elérni vele anélkül, hogy összekenjem magam mindenhol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Ez valami borzalom. Nagy, bumszli, kezelhetetlen a keféje.

Mackobunda

2016. november 23.

Pixiboxban találtam rá, szerencsére fekete színben. Nagyon tetszik a csomagolása. Nehezen, de megtanultam a keféjét használni (hagyományos nagy és hosszú a végén elvékonyodó kefe) ugyanis nem ilyenhez voltam szokva. Aki szereti a műszempilla hatást az imádni fogja. Szép eredményt lehet vele elérni. Drámai hosszú és dús pillák néznek vissza ránk a tükörből. A hosszításban erősebb. Szépen megnyitja a tekintetet, nem tapaszt és ügyesen szétválaszt. A festékanyag kiváló benne, gyorsan szárad és építhető. Nem lesznek apró kis csomók, nem póklábasít. Tartós, de vízzel könnyen eltávolítható. Kellemes csalódás volt, elégedett vagyok.
Kedvencemmé vált, szerintem megvásárolnám magamtól is.
Spirálra költök egyedül nagyobb összegben és elég sokat kipróbáltam már az olcsótól a drágáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Kedvencemmé vált, szerintem megvásárolnám magamtól is.

katpro

2016. november 15.

Pixiboxból kaptam fekete színben.
Zavaróan nagy a keféje, így nehezebben tudok vele dolgozni.
Ráadásul összeragasztja a pilláimat, így olyan hatást kelt, mintha pár vastagabb szál szempillám lenne.
A festék kicsit lassabban szárad meg, mint ahogy gondoltam, de viszont tetszik, hogy tartós, nem pereg le.
Kicsit többet vártam volna ettől a terméktől. Kipróbálásra tökéletes volt a termék, de igazából ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Pixiboxból kaptam fekete színben.
Zavaróan nagy a keféje, így nehezebben tudok vele dolgozni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Phytantriol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Phytantriol h I al 2 2

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.