Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chocco.channel, az összetevőket feltöltötte: afmz, Módosítva: 2016. február 3.

Lelőhely:   Müller

2500ft postával! Revlon Prime Plus Perfecting + Smoothing
Ár: 2500 ft postával , Eladó: zsucci93
Állapot: párszór próbált, Helyszín: Budapest, XXIII. kerület, fizetés: utalás után postán maradó ajánlott levélként/foxpost

széva

2020. április 17.

Eddig úgy tűnik jó lesz,bár nekem elég tág pórusaim vannak teljesen nem tüntetné el semmi,de elég jó bőrképet mutat a használata. Nem zsírosodik át több óra elteltével sem (talán picit az orrom). Az illata nem zavaró mert hogy nincs neki csak egy fura semleges szaga ami szerencsére elpárolog mire az alapozó rákerül. Igaz ennél drágább primerem nem volt még. Meglátjuk.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 17.

Orchideadin

2019. július 5.

Nekem nagyon bevált ez a primer. Az első primer aminél tényleg egyből változásokat érzek és nem csak a tudat van meg hogy "jó ettől biztos jobb lesz valami, még ha nem is látszik annyira". Tökéletesíti a bőrt. Nekem a zsíros bőrömet lemattítja és a kis pórusokat teljesen kiegyenlíti. Szinte tökéletes bőrnek a látszatát kelti, és nem utolsó sorban nagyok tartóssá teszi a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

doraspill

2019. június 25.

Hàthàthàt...(jo tudom hàttal nem kezdunk mondatot :)) de nekem ez a krèm egy nagy kèrdojel, mèg most is hogy megvettem ès kiprobàltam. Szoval nagyon szilikonos, nekem kicsit olyan mintha szinezett szilikont kennèk fel az arcomra, ès ettol nem nagyon sikerul elvonatkoztatnom. Persze ebben màr benne van az is hogy a kor elorehaladtàval kezdenek szàmomra fontosak lenni az osszetevok, ès a naturabb vonal felè torekszem, szoval el fogom biztosan hasznàlni de mindennap nem kenem az arcomra az biztos. Egyèbkènt hozzàteszem nekem olyan nagy csodàt sem muvelt vagyis smink vele vagy nèlkule majdhogynem egy ès ugyanaz, szoval hààt....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Blackey

2019. március 14.

Imádom!
Olyan bársonyos lesz tőle a bőröm.Nagyon megimádtam!
Megvettem hozzá a kombinált bőrre való alapozót is és szuper kombót alkotnak!
Érzékeny bőröm van, de semmi problémát nem okozott szerencsére.
Volt, hogy Nivea-t kentem alá vagy alverde olajokat (vadrózsa és karotinos) vagy pl a szemkörnyékre naturschön olajt és semmi problémát nem okozott.
Nekem tutira újra vevős és szívesen fogom használni mások sminkelésénél is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Imádom!
Olyan bársonyos lesz tőle a bőröm.Nagyon megimádtam!
Megvettem hozzá a kombinált bőrre való alapozót is és szuper kombót alkotnak!
Érzékeny bőröm van, de semmi problémát nem okozott szerencsére.
Nekem tutira újra vevős és szívesen fogom használni mások sminkelésénél is! :)

Stenico

2018. március 21.

Szerelem első látásra, majd lassanként kutya-macska barátság lett belőle. Önmagában használva nagyon sima, selymes bőrt kölcsönöz, a pirosságot is enyhíti. MIndenkinek ajánlani tudom, akinek nincs szüksége alapozóra. De! a száraz részeket nagyon kiemeli és csak egyes alapozókkal működik, másokkal (Maybelline Fit Me, Catrice HD Liquid,Vichy Dermablend) csomósodik, hamar átfényesedik vagy nem akar megszáradni stb. Nem újravevős :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

scion07

2017. április 23.

Néhány hete kezdtem el használni ezt a primert és meglepően jól működik. Szinte egész nap megmarad rajta a púder vagy az alapozó amit rákenek, és a szemfesték is. Ha kifogy, mindenképp veszek újat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

nanne

2016. október 27.

Jól működik, főleg Revlon alapozóval, de amúgy ha nem lenne, nem hiányozna. A pórusaimat minimálisan csökkenti, ez pozitív Alkalmakkor használom csak, de szerintem sok kell belőle, és az "illata" sem a legjobb. Ha elfogy, nem biztos, hogy újra ezt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Katulin

2016. szeptember 5.

Hát nem tudom... Ígéretesnek tűnt az itteni és külföldi vélemények alapján, de engem valahogy eddig nem győzött meg. Nem minden alapozó alatt viselkedik szépen, L'oreal True Match-csel például néhány óra alatt csúnyán átfényesedik. Más alapozók alá kenve meg igazából nem vettem észre semmi különöset, nem rontott, de nem is javított rajtuk. Még próbálgatom, egyelőre 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

HeniM

2016. február 4.

A kedvencem! A reggeli arcmosásom és hidratálásom után, borsónagyságot teszek az ujjamra, picit elkenem az ujjaimon. Én inkább a T-zónában szeretem, mert nekem az a ,,veszélyesebb" arcterületem, de szemhéj-smink alá is jó. Szeretem, nekem bejött. Mattít nekem, de nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

marek.adrienn

2015. december 26.

Az komolyan jó ár. Nos én először nem voltam vele elégedett. Nem mindegy milyen arckrémre használod. A Korres Wild Rose termékcsaláddal nem voltak jó barátságban. Csomókban összeállt tőle mintha folyékony ragasztót kentem volna magamra, egyáltalán nem lehetett eldolgozni, mindegy mennyi ideig vártam a felvitelével. Azt hittem a primer pocsék, el is akartam itt adni, de miután kipróbáltam a Lancome Visionnaire multi krémmel, tökéletes eredményt kaptam. Inkább könnyedebb krémmel ajánlanám használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.