Revolution

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ColoredYouTube, Módosítva: 2020. április 29.

Kiszerelés:   3,4 ml
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Könnyed textúra, magas fedés, matt finish. Hosszan tartó viseletet ígér. Nagy applikátorral.

18 árnyalatban kapható

Ár: 1890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor C2
Ár: 1400 , Eladó: SimonHajni
Állapot: bontatlan eredeti csomagolásban, Helyszín: budapest 9. ker, fizetés: személyes átvétel
Bontatlan Revolution Conceal and Define folyékony korrektor
Ár: 1000 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, fóliás, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

thatscrazy

2021. október 26.

Kevés anyag van benne és nagyon parfümös (igazából jó illata van számomra, de parfümös mindenképp)
Akciósan megérte, de nem veszem újra valószínű, max ha ez az egy féle korrektor marad csak a drogériában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

Dorcikahh

2021. október 16.

Fúj! Életem legrosszabb korrektora, pedig már jópárat próbáltam, és nem egy van, amit szívből utálok. Tömény festékszaga van, ami egyébként engem nem zavar, de amint látom sokakat igen. Nagyon fura az állaga, nem akar beleolvadni a bőrömbe, amikor eldolgoznám, a szivacs/ecset csak felszedi a terméket, ez pedig a korrektor hibája. A szemem alatt végül valami gyenge-gyenge közepes fedésű valami marad, ami iszonyatosan foltos, építeni, rétegezni pedig egyáltalán nem lehet, ez a max amire képes, ugyanis ha raknék még rá, az mind belemászna az ecsetbe/szivacsba, és végeredményben ugyanazt kapnám, csak több terméket pazaroltam el. A ráncokba nem ül bele, mondjuk ideje sem nagyon van rá, egyáltalán nem tartós. Viszont még így is elhasználnám, de van egy dolog ami számomra teljesen használhatatlanná teszi a terméket: 5 napja használtam, 5 napig EGÉSZ NAP könnyeztem. Nem tudtam miért, majd megvilágosodtam: a korrektor. Akárhányszor ezt használtam, egész nap folyamatosan könnyeztem, pedig nincs sem érzékeny bőröm, sem érzékeny szemem. Pár óra alatt a 90%-a lekopik, de az a maradék minimális mennyiség is égette a szememet.Az pedig már csak +, hogy 5 nap használat uán majdnem a fele elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 16.

Lilium

2021. október 4.

Nem rossz, nem rossz.. Ezer éve nem vásároltam drogériás sminket (meg őszintén, a covid óta semmilyen sminket), és ciki vagy sem, én 2021 végére ismerkedtem meg a Revolutionnal, pedig már egy (jó)pár éve nagyon fut. Mindenképp pozitívum, hogy a világosbőrűek is könnyen megtalálhatják a tökéletes árnyalatot belőle, egy mezei Rossmannban is lenyűgöző a színskála. Maga a termék is korrekt, főleg ezen az áron. Könnyen eldolgozható, szépen fed, kevés is elég belőle, a tartóssága is egészen jó, habár egy hosszú nap végére képes igencsak eltűnni a szemem alól. Egyetlen negatívuma, hogy picit beleülhet a ráncokba, de őszintén, melyik korrektor nem? Erős 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 4.

ronivarga2001

2021. szeptember 20.

Nem ül bele feltűnően a ráncokba, könnyű eldolgozni, bár nap végére eléggé látszik, hogy felkentem valamit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Queen16

2021. augusztus 30.

Kerestem egy skin care safe korrektort, az hogy parfüm mentess az plusz pont ugyanis sajnos a legtöbb korrektort telenyomják vele, nem is irritál ez miatt.
A fedése közepes, de jól épithető, elöször korrektor ecsetel oszlatom el, majd jöhet a szivacs így jól eldolgozható, mert amugy sürű a textúrája.
C1 árnyalatban tökéletesen igazodik a hófehér börömhöz, az is szimpatikus hogy sok a színválszték ebben a kollekcióban.
Biztos hogy újra fogom venni az összetevő listája miatt, a fedetségén lehetne mit még dolgozni, de összeségében egy nagyon jó kis korrektor érzékeny szemüeknek pláne. Egy csillagot vonok le csak az miatt hogy nem fed el mindent amugy korrekt termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

draculina

2021. július 13.

Szem alá használom a C0.2 árnyalatot, kicsit szárít, de ha jól aláhidratálok egész tűrhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Emma23

2021. július 9.

Nagyon sok színben elérhető és nagyon kellemes az állaga. Nem ül be a ráncokba és természetes hatást biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

b.Rose57

2021. június 16.

A C4.5-ös árnyalatot használom belőle, imádom, nagyon jó fedése van, ami az én foltos/szinte állandóan gyulladásban lévő bőrömet, patikára varázsolja! Mivel én alapozóként használom, így gyorsan elfogy, de annyira jó, úgy bevált, hogy mindig újra veszem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

lillllllla

2021. június 4.

Folyékony bronzosítóként használom a C13 árnyalatot. Nekem erre a célra nagyon jól teljesít, szépen el lehet dolgozni. Nem voltak jó élményeim a krémes/folyékony bronzosítókkal szóval nagyon sokáig nem használtam, hanem inkább púderes formát. Erre viszont eddig nem tudok rosszat mondani. 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 4.

edinaaaaaa

2021. május 2.

Nagyon tartós a fedése, könnyen kenhető, sokat takar. A színe nagyon passzol a Revolution pro alapozóhoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Castor Oil, Triethylhexanoin, Hexyl Laurate, Lecithin, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Rosa Rubiginosa Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Sesquioleate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Lecithin, Polyhydroxystearic Acid, Isostearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclopentasiloxane/Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Cyclopentasiloxane, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Isostearic Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.