Revolution

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: exhocmomento, Módosítva: 2019. január 10.

A könnyű, mégis építhető alapozó 24 árnyalatban érhető el, így minden bőrtónushoz találhatunk megfelelőt. Olajmentes, ugyanakkor krémes és kényelmes formulája hosszan tartó, félmatt végeredményt nyújt, nem ül bele a finom vonalakba és nem emeli ki a száraz foltokat.

Vegán, állatkísérlet- és parabénmentes termék.

Ár: 3500 Ft , Eladó: zsofula
Állapot: 1-2-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy banki utalást követően postával, Foxposttal
Renipici96

2019. augusztus 19.

Akkora volt a hype korulotte, hogy nem birtam tovabb es megvettem 🤣
Azt nem ertem hogy minek bele az a franya ethylhexyl palmitat aminek a komedo indexe 4es, ha alapbol zsiros borueknek ajanlott, azok pedig hajlamosabbak a pattanasokra... Sokkal tobbre szamitottam, ezt en medium coveragenak mondanam, nem full... Pattanasaimat es hegeimet nem igazan fedi el. Tartosaga nem sok, atfenylek tole eleg gyorsan, es nagyon "cakei" lesz a boromon egy par ora utan.
Csalodtam 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Akkora volt a hype korulotte, hogy nem birtam tovabb es megvettem 🤣
Csalodtam 😕

Bazsa

2019. július 8.

Talan tul nagyok voltak az elvarasaim?:/ mindenesetre ez valami borzalom szamomra.. elegge zsiros borom van de abba a pillanatba ahogy elkenem elkezd besotetedni/sargulni valamint rettentoen beleul a porusokba, rancokba.. nap vegere pedig tocsog a homlokom. szamomra egyaltalan nem jott be:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Lanie

2019. június 1.

Annyira szerettem volna szeretni, fogalmatok sincs mennyit próbálkoztam vele.. De egyszerűen olyan száraz bőrre nem ajánlom mint az enyém. Hiába hidratálok alá, egyszerűen olyan szinten kiemeli még az előtte nem is látható száraz részeket, hogy egyszerűen sírva tudnék fakadni. Próbálkoztam erős hidratálóval alá, próbálkoztam ecsettel, szivaccsal, az ujjaimmal de nem.. Most igyekszem elhasználni máshogy, nem szeretek pazarolni, kidobni meg pláne nem, így keverem egy normál alapozóval, aztán szépen lassan csak elfogy. Csalódott vagyok, szuper dolgokat olvastam róla és pont rajtam nem működik? Egyszerűen nem értem mi történt de számomra eddig ez rosszabb alapozó mint bármelyik kínai boltban kapható társa, két pontot is csak azért kap mert az extrém fehér bőrömhöz nagyon igazodik a szín és szuper maga a színválaszték is de nem mutat jól az arcomon. Sajnálom a dolgot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

lillad2000

2019. április 24.

őszintén szólva, elég vegyes érzéseim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban..
negatívumok: 1., nagyon hamar olajos lesz tőle a bőröm, kb. másfél-2 óra után teljesen átfényesedik tőle az arcom, pedig rendesen lepúderezem.
2., komedóképző összetevőt fedeztem fel benne, és tényleg. ki is pattogtam tőle sajnos.
pozitívumok: 1., hatalmas színválaszték, a honlapjukon ( https://www.revolutionbeauty.com/en/Revolution-Conceal-and-Define-Foundation-F3/m-6705.aspx ) fel vannak sorolva kódok szerint, és mellette, hogy milyen bőrtónusra van. csak nyílván tudni kell a Te bőröd milyen :)
2., erős fedés, nyilván a nagyon piros foltot egy rétegben nem fedi el teljesen, oda érdemes egy második réteget vagy korrektort használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

őszintén szólva, elég vegyes érzéseim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban..

Nikkii0326

2019. április 11.

Valami fantasztikus ez az alapozo. Nagyon zsiros borom van de a homlokom kifejezetten szaraz. Es mindegyik apalozom kiemelte eddig. Fedeset tekintve kozepes ami a gyulladt pattijaimat azert nem igazan fedi el de szamomra nem is cel a full fedes. Ezt leszamitva nagyon, sot, gyonyoruen nez ki a boromon. Nekem beleul a rancokba de engem nem zavar. Meg kell, hogy mondjam siman veri a Mac Studio Fix Fluid alapozomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Nikii01

Korcsoport: < 18
2019. április 3.

Még csak ma érkezett meg de imádom
Nem emeli ki a száraz reszeket
Tartós
Szép finish
Ui:remélem nem hoz ki pattánasokat majd k

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 3.

Még csak ma érkezett meg de imádom
Nem emeli ki a száraz reszeket
Tartós
Szép finish
Ui:remélem nem hoz ki pattánasokat majd k

Regi23

2019. március 2.

Szerintem ez a legjobb alapozó, amit valaha próbáltam :D igaz, nem próbáltam, olyan nagyon extra alapozókat, csak drogériás kategóriát, de azok között szerintem egyértelműen a legjobb. Nagyon jó a fedése, igazi porcelán bőr hatást kölcsönöz, viszont mégsem maszk hatású. Nekem normál/zsíros bőröm van, úgyhogy nem igazán szárította, de szárazabb bőrűeknél, főleg télen, el tudom képzelni, hogy ez probléma lehet.
Nagyon hosszan az arcomon marad, 8órát simán kibír, nálam az edzést is jól bírta. Ár- értek arányban szuper termék, biztos újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Vicus

2019. január 22.

Hasonló véleménnyel vagyok, mint bugeyes. Nagyon tetszik a koncepció, a csomagolás, könnyedén sikerült megfelelő színt is találnom. Mondjuk az applikátoros megoldást nem annyira szeretem, mert néha kihúzásnál fröcsköl és kevésbé higiénikus, lehetne pumpás inkább, de ettől eltekintek. Nagyon jó fedőképességű alapozó és ráadásul építhető is, de nekem "elmászik" az arcomról pár óra után. hogy hozzáérek, már lejön, beleül a pórusokba, orromon szinte apró karikákként látszanak..Többféle primert próbáltam, fényvédőre kenve pedig egyszerűen szörnyű lesz egyből felvitel után. Ráncokba is beleül nekem. Elhasználgatom, de nem hiszem, hogy újra veszem. Nekem túl szilikonos jellegű. Amúgy a finishe pont emiatt nagyon szép, tényleg félmatt, bár néha poros hatású lesz. Akinek kicsit szárazabb bőre, mint az enyém, vagy aki nem ken alá kétféle szérumot, hidratálót, fényvédőt, annak beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

bugeyes

2019. január 11.

Végre be tudtam szerezni, de a kapcsolatunk hamar meg kell, hogy szakadjon.
Szeretném leszögezni, hogy nagyon tetszik a megvalósítás, a csomagolás, a kivitelezés, a széles színskála, az állaga, a fedőképessége és a tartóssága. Kategóriájában kimagasló termék.
Felvitel után nagyon szép a finishe, de sajnos az én extra zsíros bőrömre kevés, nagyon hamar átfénylik, és a keletkező zsír miatt beül a pórusaimba.
Próbáltam fixálóval és anélkül is, de ugyanaz lett nap végére az eredmény. Én csak emiatt vonok le egy csillagot, mert amúgy szerintem nem ennyire zsíros bőrre nagyon jó lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Végre be tudtam szerezni, de a kapcsolatunk hamar meg kell, hogy szakadjon.

virag2020

2018. november 15.

Már lassan 2 hónapja folyamatosan ezt az alapozót használom. Erős a fedése, de egyáltalán nem maszk hatású. 12 órát nálam simán kibír, van hogy többet is, csak egy baj van vele, a száraz foltjaimat kicsit kiemeli, de ez aláhidratálással meg lehet oldani. Nyilván 8 óra után a T-zónámban átfényesedik, de ettől függetlenül nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.