Revolution

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: exhocmomento, Módosítva: 2019. január 10.

A könnyű, mégis építhető alapozó 24 árnyalatban érhető el, így minden bőrtónushoz találhatunk megfelelőt. Olajmentes, ugyanakkor krémes és kényelmes formulája hosszan tartó, félmatt végeredményt nyújt, nem ül bele a finom vonalakba és nem emeli ki a száraz foltokat.

Vegán, állatkísérlet- és parabénmentes termék.

Revolution Conceal & Define Full Coverage Foundation F2 és F3
Ár: 1.500. FT / DB vagy 2.500. FT/ 2 DB , Eladó: FundyBundy
Állapot: párszor használtak , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp-en, magyar posta, foxpost, egyéb
1500 ft Revolution Conceal & Define Full Coverage Foundation F1
Ár: 1500 + pkg. , Eladó: abicicaaa
Állapot: 3-4x használt, Helyszín: Békéscsaba , fizetés: Személyes átvétel, banki utalás után posta/foxpost

abicicaaa

2020. május 3.

Update: kiprobaltam fele-fele aranyban hidrataloval, hatha nem lesz ilyen matt, de hat igy is hasznalhatatlan sajnos.

Az elso 2 oraban meg aranylag szep. Az orromon es a homlokomon kezdettol fogva kisse szaraz hatast nyujt, de az orcakon nagyon szep, barsonyos finishe van.
Ezen ido intervallum utan mar nagyon durvan csomosodik, foleg all es orr kornyeken, cakey lesz, mintha tobb kilo alapozo lenne az arcomon.
Fedese epitheto, ket vekonyabb reteggel teljesen el lehet tuntetni a pattanasokat es foltokat.
Ez az alapozo dobbentett ra, hogy mar nincs olyan zsiros borom, es semmi szuksegem extra giga mattitasra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

Vikcsu03

2020. április 5.

Régóta szemeztem vele. Külföldi sminkesek insta videóiban sokszor láttam és tetszett, hogy erős a fedése. Végül megvettem de feleannyi fedése sincs mint gondoltam ráadásul nagyon hamar fényes lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 5.

supercinti5

2020. február 20.

Én szeretem, tetszik a fedése. Szivaccsal viszem fel, szép természetes. Amit nem szeretek az az, hogy a száraz részeket kiemeli. Csak ha erre keresek alapozót, akkor meg a zsírosabb részekkel leszek bajban.. egyébként újravevős!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

lillad2000

2020. január 21.

upd.: azóta nem használom inkább, újabb pattanások jöttek elő a használata óta,erős a szaga is. le kell vennem egy csillagot.

őszintén szólva, elég vegyes érzéseim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban..
negatívumok: 1., nagyon hamar olajos lesz tőle a bőröm, kb. másfél-2 óra után teljesen átfényesedik tőle az arcom, pedig rendesen lepúderezem.
2., komedóképző összetevőt fedeztem fel benne, és tényleg. ki is pattogtam tőle sajnos.
pozitívumok: 1., hatalmas színválaszték, a honlapjukon ( https://www.revolutionbeauty.com/en/Revolution-Conceal-and-Define-Foundation-F3/m-6705.aspx ) fel vannak sorolva kódok szerint, és mellette, hogy milyen bőrtónusra van. csak nyílván tudni kell a Te bőröd milyen :)
2., erős fedés, nyilván a nagyon piros foltot egy rétegben nem fedi el teljesen, oda érdemes egy második réteget vagy korrektort használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

őszintén szólva, elég vegyes érzéseim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban..

Sammael

2019. december 31.

Féláron jutottam hozzá, de megérné teljes áron is. Nagyon szép színei vannak, S aminek a legjobban örülök, hogy nem oxidálódik és mindemellett tartós is. Önmagában sem fénylik át, de púderrel is tökéletes matt marad órákon keresztül. A csomagolása is csinos. Biztos újra veszem 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

Renipici96

2019. augusztus 19.

Akkora volt a hype korulotte, hogy nem birtam tovabb es megvettem 🤣
Azt nem ertem hogy minek bele az a franya ethylhexyl palmitat aminek a komedo indexe 4es, ha alapbol zsiros borueknek ajanlott, azok pedig hajlamosabbak a pattanasokra... Sokkal tobbre szamitottam, ezt en medium coveragenak mondanam, nem full... Pattanasaimat es hegeimet nem igazan fedi el. Tartosaga nem sok, atfenylek tole eleg gyorsan, es nagyon "cakei" lesz a boromon egy par ora utan.
Csalodtam 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Akkora volt a hype korulotte, hogy nem birtam tovabb es megvettem 🤣
Csalodtam 😕

Bazsa

2019. július 8.

Talan tul nagyok voltak az elvarasaim?:/ mindenesetre ez valami borzalom szamomra.. elegge zsiros borom van de abba a pillanatba ahogy elkenem elkezd besotetedni/sargulni valamint rettentoen beleul a porusokba, rancokba.. nap vegere pedig tocsog a homlokom. szamomra egyaltalan nem jott be:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Lanie

2019. június 1.

Annyira szerettem volna szeretni, fogalmatok sincs mennyit próbálkoztam vele.. De egyszerűen olyan száraz bőrre nem ajánlom mint az enyém. Hiába hidratálok alá, egyszerűen olyan szinten kiemeli még az előtte nem is látható száraz részeket, hogy egyszerűen sírva tudnék fakadni. Próbálkoztam erős hidratálóval alá, próbálkoztam ecsettel, szivaccsal, az ujjaimmal de nem.. Most igyekszem elhasználni máshogy, nem szeretek pazarolni, kidobni meg pláne nem, így keverem egy normál alapozóval, aztán szépen lassan csak elfogy. Csalódott vagyok, szuper dolgokat olvastam róla és pont rajtam nem működik? Egyszerűen nem értem mi történt de számomra eddig ez rosszabb alapozó mint bármelyik kínai boltban kapható társa, két pontot is csak azért kap mert az extrém fehér bőrömhöz nagyon igazodik a szín és szuper maga a színválaszték is de nem mutat jól az arcomon. Sajnálom a dolgot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Nikkii0326

2019. április 11.

Valami fantasztikus ez az alapozo. Nagyon zsiros borom van de a homlokom kifejezetten szaraz. Es mindegyik apalozom kiemelte eddig. Fedeset tekintve kozepes ami a gyulladt pattijaimat azert nem igazan fedi el de szamomra nem is cel a full fedes. Ezt leszamitva nagyon, sot, gyonyoruen nez ki a boromon. Nekem beleul a rancokba de engem nem zavar. Meg kell, hogy mondjam siman veri a Mac Studio Fix Fluid alapozomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Nikii01

Korcsoport: < 18
2019. április 3.

Még csak ma érkezett meg de imádom
Nem emeli ki a száraz reszeket
Tartós
Szép finish
Ui:remélem nem hoz ki pattánasokat majd k

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 3.

Még csak ma érkezett meg de imádom
Nem emeli ki a száraz reszeket
Tartós
Szép finish
Ui:remélem nem hoz ki pattánasokat majd k

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.