Revolution

Ár:   £7   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: abicicaaa, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 4.

Ár:   £7
Lelőhely:   Rossmann, online

• csökkenti a bőrhibákat
  • könnyű textúrája nem emeli ki a ráncokat
  • meggátolja az arcbőr kiszáradását
  • könnyen alkalmazható

22 árnyalatban kapható

Candy21

2020. április 25.

Nem a kedvencem nem igazán vettem észre a hidratáló hatását picit talán szárítja is a szem alatti területet. A fedése nem rossz azzal elégedett vagyok. A tartóssága is jó viszont nap végére belül az apróbb szem alatti ráncokba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

lexyweaver

2020. április 24.

Nagyon szerettem ennek a korrektornak az eredeti változatát, de még alapos aláhidratálással is szárított néha. Nagyon megörültem ennek a változatnak és elégedett vagyok vele. Ez alá is hidratálok és ez tényleg nem is szárít. Szem alá illetve egész arca is szoktam használni. Kedvenc korrektorom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

abicicaaa

2020. április 11.

Egyaltalan nem hidratal. Ugyanolyan matt, mint a tesoja. Semmi glow, feny, csak szahara a szemem alatt. Pedig nincs szaraz borom.
A pattanasokon legalabb jobban teljesit, nem csomosodik ossze, igy erre hasznalom el. Neha az egesz arcomra rakom alapozokent, csak hogy hamarabb kidobhassam melto helyere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.