Revolution

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Formidable, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 16.

Lelőhely:   Rossmann, online

A paletta 18 matt és fényes szemhéjpúdert tartalmaz. Ez a sokoldalú paletta a világos árnyalatok lenyűgöző választékát kínálja kifejezetten élénk színekkel kombinálva.

ildi95

2021. november 7.

Hirtelen vásárlás volt, mert annyira megtetszettek a színek. Az egyik legtöbbet használt palettám, nagyon szeretem. A mattokat kell építeni, de 2-3 rétegben nagyon szépek. A csillám színek olyanok, mint egy álom, egyszerűen gyönyörűek. Az áráért nagyon megéri, ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

Diaaa

2021. szeptember 8.

Nagyon szeretem ezt a palettát, a matt színek erősen fognak, ecsettel is :) könnyű eldolgozni. A csilloósabb árnyalatokkal is megvagyok elégedve. A 2 glitteres szín is szépen terül, de az csak ujjal vagy aplikátorral. Nagyon szép nappali vagy esti sminket lehet vele készíteni ami elég tartós is. Tudom hogy nem egészséges dolog(nem is gyakran fordul elő), de volt, hogy egy hajnalig tartó baráti összejövetel után alvás előtt elfelejtettem lemosni :D reggel ébredés után is a halyén volt :D mint ha akkor sminkeltem volna ki magam :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Saranhuone

2021. július 30.

Csodaszép lágy színeket tartalmazó paletta, valóban nem túl változatos de mivel mindenhova használható, szerintem pont ez a jó benne. Imádom ezeket a színeket, minőségre pedig nekem minden fémdobozos revolution paletta csillagos ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

draculina

2021. július 29.

A fenti élénkrózsaszín sajnos megfogja a bőrömet, a többi szín szép, bár meg kell hagyni nem túl változatos paletta. A minősége rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 29.

Nihan

2021. január 23.

Nagyin szeretem ezt a palettát! Csodálatos, pigmentált színek. Könnyem eldolgozható, minimálisan potyog. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).